Konice

Počet obyvatel: 2 911

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Antonín Vymětal53učitel769Občanská demokratická strana
Ing. Miloslav Vlček45poslanec521Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Smolík41podnikatel407Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Jaromír Schön54ředitel ZŠ a gymnázia398Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Vymětal28podnikatel376Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Ullman48úředník360Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jan Coufal46státní zaměstnanec354Občanská demokratická strana
Vlastimil Šmída43hasič337Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Milan Kýr86účetní poradce272Občanská demokratická strana
Ing. Jan Eyer46technik270Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jaroslav Mazur59míststarosta266Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Anna Látalová55dětská lékařka248Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Šmída41podnikatel243Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Matějka57podnikatel240Komunistická strana Čech a Moravy
František Novák50soukromý podnikatel239Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Kašparovský45starosta480Česká strana národně sociální
Mgr. Jaromír Schön50učitel458Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Miloslav Vlček41poslanec ČR452Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Anna Látalová51dětská lékařka421Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Irena Lenfeldová49zubní lékařka355Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lenka Dittrichová40podnikatelka315Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Ullman44technik301Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Václav Matějka53podnikatel294Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Michal Obrusník37vedoucí oddělení KÚ289Unie svobody - Demokratická unie
Jiří Kučera48soukromý podnikatel288Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Mgr. Antonín Vymětal49učitel279Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Jaroslav Mazur55učitel ZŠ a G258Unie svobody - Demokratická unie
JUDr. Leopold Nedomanský62důchodce253Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Josef Přikryl57podnikatel251Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Šmída39hasič187Česká strana sociálně demokratická

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Kašparovský41starosta610Česká strana národně sociální
MUDr. Svatava Dvořáková47zubní lékařka464Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Anna Látalová47dětská lékařka451Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Šmída56podnikatel433Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Irena Lenfeldová45zubní lékařka430Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Ullman40technik397Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
JUDr. Leopold Nedomanský58státní úředník394Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Ladislav Peč47učitel358Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jaromír Schön46ředitel školy333Unie svobody
Ing. Miloslav Vlček37poslanec PČR329Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jan Eyer38energetik303Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Antonín Vymětal45učitel276Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Jaroslav Mazur51učitel265Unie svobody
Josef Přikryl54podnikatel245Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Kučera44podnikatel174Bez politické příslušnosti
Demokratická unie

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Anna Látalová MUDr.719Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Bohuslav Šmída687Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Slouková ing.547Zemědělská strana
Irena Lenfeldová MUDr.529Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Svatava Dvořáková MUDr.512Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Mazur Mgr.472Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Petr Ullman ing.471Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Dostál414Občanská demokratická strana
Pavel Šín408Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Škrabal385Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Eyer ing.349Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslav Vlček ing.329Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Zajma322Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Vrba MUDr.305Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Stanislav Korkeš255Zemědělská strana
HLEDAT