Konice

Počet obyvatel: 2 911

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Lenka Dittrichová48OSVČ285Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Stanislav Vrba37bankovní úředník276Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Mgr. Josef Urban28historik273Česká strana sociálně demokratická
Jiří Dostál54technik230Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Antonín Vymětal32OSVČ230Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Zdeněk Opletal49projektant223Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Vladimír Žouželka59důchodce215Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Jindřich Kočiřík56podnikatel208Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Petr Kvapil62důchodce203Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Mgr. Josef Přikryl65podnikatel183Komunistická strana Čech a Moravy
František Grepl47technik181Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Vladislav Škrabal64důchodce177Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Demlová63důchodce174Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Jaroslav Procházka50sociální pracovník170Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bohuslav Pírek57dělník169Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kvapil56OSVČ167Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Mojmír Sláma51vedoucí provozu166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Hanáková52bankovní poradce162Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jaroslav Mazur62starosta161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Arnold Rozehnal38hlavní stavbyvedoucí158Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kašparovský53technik153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Šimík50zaměstnanec152Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radomíra Šmídová45pánská krejčová151Česká strana sociálně demokratická
Jan Havelka35živnostník145Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Šmída45podnikatel144Věci veřejné
Rudolf Rychnavský67důchodce142Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Hajkr66důchodce142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Eva Obrusníková45zást. ředitele ZŠ a G. Konice140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Ludmila Kopečná-Nedomanská33učitelka140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Urban27zaměstnanec MěÚ Konice139Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Smolík45OSVČ138Občanská demokratická strana
František Kýr54strojník137Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Bc. Jiří Veselý26student VŠ137Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jan Coufal50jednatel společnosti137Občanská demokratická strana
Miroslava Vinklerová60důchodce132Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Studený56autodopravce132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Vogl45technik130Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bohuslav Pajchl57montér129Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Toman37údržbář129Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Škrabal61důchodce127Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Střelec29živnostník126Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Škorík63důchodce125Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Sedláček36zaměstnanec ČD CARGO, a.s.125Česká strana sociálně demokratická
Ing. Michal Grepl33zaměstnanec122Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Jelínková29zdravotní sestra121Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
JUDr. Leopold Nedomanský70právník v důchodu121Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Svatava Dvořáková38učitelka120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Páleník64důchodce118Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jana Procházková41socioložka118Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdeněk Šmíd42ekonom117TOP 09
Tomáš Vrba41OSVČ117Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Antonín Čopjan52mistr v zahradnictví116Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Poláková56předsedkyně družstva116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Tuchscher34živnostník116Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Alois Křupka57důchodce114Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Vodák23nezaměstnaný114Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Švehla73důchodce108Česká strana sociálně demokratická
Petr Krejčí43podnikatel102Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Michal Studený36zaměstnanec102Občanská demokratická strana
Bohumil Pospíšil57zaměstnanec101Občanská demokratická strana
Petr Krampol35soukromý podnikatel101Občanská demokratická strana
Karel Rozehnal68důchodce99Česká strana sociálně demokratická
Ivan Lakomý50soukromý podnikatel97Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Procházka23zubní technik95Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivana Kozlovská23studentka UTB Zlín95Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlastimil Grepl56ředitel DD93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Polák54důchodce93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lucie Voglová20student91Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Burián42OSVČ91Občanská demokratická strana
Věra Muzikantová61důchodkyně88Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Přikryl43podnikatel87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Sedláková50v domácnosti86Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Urbanová62důchodce85Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Havelka73důchodce83Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Šelcl81důchodce83Česká strana sociálně demokratická
Roman Kutý31soukromý podnikatel83Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Hájek41zdravotní dopravce82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Procházka21brusič82Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alexander Vlach31podnikatel81Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jan Janeček75důchodce81Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Krampol54zaměstnanec80Občanská demokratická strana
Jan Krikl35OSVČ79Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
David Čadílek33soukromý podnikatel79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Podzimek63důchodce77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Koutný44obchodní zástupce76Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Šmíd45údržbář75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jarmila Uherková51ekonomka71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Přikryl70důchodce71Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Barkoci47OSVČ69Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Karel Dostál38řidič67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Vlčnovský46podnikatel66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Bartoš50koordinátor staveb65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Milan Kýr90OSVČ64Občanská demokratická strana
Vladimír Vašek37manažer servisu VT62Věci veřejné
Eva Hladká31na mateřské dovolené61Věci veřejné
Tereza Smolíková20student60Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Šín60důchodce59Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Petr Urban36elektromechanik57Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Zuzana Šmídová22studentka57Věci veřejné
Jan Štaffa52automechanik56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Eva Čapková61učitelka56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Langer40živnostník51Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jiří Hladký33OSVČ49Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Zdeňka Šínová27OSVČ45Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Petr Haviger25řidič34Bez politické příslušnosti
Věci veřejné

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Květoslava Coufalová49učitelka359Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jiřina Kličková58ekonom345Občanská demokratická strana
Tomáš Grepl31podnikatel331Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Růžena Kočí39kosmetička322Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Věra Růžičková30podnikatelka309Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Vrba33zaměstnanec ČP304Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Ladislav Peč55učitel270Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Přikryl32podnikatel268Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Hajkr62důchodce256Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Trávníček25podnikatel246Česká strana sociálně demokratická
Leopold Färber77důchodce239Občanská demokratická strana
Petr Kašparovský49starosta232SNK Evropští demokraté
Nezávislí kandidáti
Václav Burián38poradce228Občanská demokratická strana
Mgr. Josef Přikryl61podnikatel222Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Irena Lenfeldová53zubní lékařka219Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Leo Doseděl43předseda VD Moděva214Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kujal82pedagog213Občanská demokratická strana
Ing. Svatopluk Odehnal52podnikatel198Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Leopold Nedomanský66důchodce190Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Horáková48bankovní poradce184Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Studený52autodopravce183Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marta Růžičková59důchodce179Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Mojmír Sláma47vedoucí provozu177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Jaroslav Procházka46sociální pracovník-zást. řed.174Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Josef Urban24student vysoké školy169Česká strana sociálně demokratická
František Grepl43technik168Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Demlová59důchodce165Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Dostál50zubní technik165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Koutný50dělník159Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bohuslav Pírek53dělník158Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Kühler57podnikatel150Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Konečná-Nedomanská29učitelka ZUŠ148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Jelínková25zdravotní sestra148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zdeněk Šmíd38ekonom142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Vogl41technik140Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Svatava Dvořáková34učitelka140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Rychnavský63důchodce138Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jana Procházková37socioložka133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslava Vinklerová56dělnice132Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Sedláková46dělnice129Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Janeček71důchodce128Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Škrabal57soustružník125Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Havelka31podnikatel123Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rostislav Přikryl39podnikatel122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Pajchl48montér119Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Křupková48dělnice117Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Urbanová58důchodce115Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Rozehnal64důchodce112Česká strana sociálně demokratická
Pavel Šín53podnikatel111Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Švehla69důchodce111Česká strana sociálně demokratická
Anna Barkociová42soukromá podnikatelka109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Koutný40obchodní zástupce108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Kutý49soukromý podnikatel107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Zajma61dělník105Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Kvapil58hasič103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Škorík59dělník102Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Šín24student101Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Grepl52ředitel DD98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radovan Šmíd42technik97Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Tuchscher30podnikatel96Česká strana sociálně demokratická
František Přikryl66důchodce95Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Hofman77důchodce91Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věra Muzikantová57dělnice91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Eva Čapková57učitelka90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Šelcl77důchodce88Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Bartoš46koordinátor staveb84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Křupková40dělnice78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Polák27herec77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Havelka69důchodce76Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zdeňka Zajíčková61důchodce76Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Roman Navrátil26vddoucí manažer76Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Kurfürst53zedník70Česká strana sociálně demokratická
Jan Štaffa48automechanik68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Kvapil56důchodce66Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kvapil52podnikatel61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Kurfürstová51důchodce61Česká strana sociálně demokratická
Martin Grulich25administrátor pošt48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivo Grepl26stolař41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Lexa35strojník40Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Švehla46opravář39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Duba47mistr39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Růžička56podnikatel38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Křeček26truhlář36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Grulich31podnikatel35Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Mrtvý51tesař34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vojtěch Nehanský32servisní technik34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Doseděl66důchodce28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Grulich52klempíř24Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Čopjan48mistr21Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Kvapil61důchodce14Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Hajkr58učitel267Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Leo Doseděl39předseda VD249Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Eyer42podnikový energetik248Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lubomír Šmída37podnikatel219Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marta Růžičková55úřednice215Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Pavel Klíč50ekonom201Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Ludmila Dvorská50magistra193Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Přikryl35soukromý podnikatel192Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Demlová55vychovatelka192Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Jelínek22obchodní referent191Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Škrabal53soustružník188Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Pírek49soustružník186Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Dana Opletalová41projektantka186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Rychnavský59soustružník184Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Novák47technik182Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Polák43hasič180Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Miroslav Burget36advokát179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Jaroslav Procházka42pracovník Charity177Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Vojtovič31prodavač177Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zdeněk Opletal41projektant177Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Miroslava Vinklerová52dělnice174Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miloslav Dvorský51obchodní manažer162Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Jaroslav Kühler53podnikatel159Česká strana sociálně demokratická
Jiří Dostál46zubní technik159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bronislav Šmíd26geodet159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Pajchl49montér158Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Mojmír Sláma43vedoucí provozu156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Koutný46žehlíř154Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zdeněk Mlčoch35finanční ředitel154Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Zajma57dělník153Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Kutý45soukromý podnikatel149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Šín49podnikatel145Komunistická strana Čech a Moravy
Radovan Šmíd38technik145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Králík37podnikatel141Česká strana sociálně demokratická
Antonín Vymětal24správce poč.sítí140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alois Křupka49důchodce140Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Krampol46soukromý podnikatel139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Koutný36obchodní zástupce139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Jiří Lenfeld49lékař136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Rozehnal60důchodce136Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Studený30dělník134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Škorík55dělník133Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Vogl37vedoucí servisu132Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Burget65důchodce132Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Jahodová64učitelka ZUŠ130Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Marek31podnikatel130Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jana Šťastná35ekomonka OP128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. František Knoll49advokát,ek.poradce128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Doseděl40podnikatel127Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Doseděl62důchodce127Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiřina Kličková54úřednice125Občanská demokratická strana
František Grepl39technik122Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Dvořák49podnikatel117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Grepl48ředitel dět.domova114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Přemysl Čapek60vedoucí střediska112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Sedláková42pečovatelka112Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Coufal42podnikatel109Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Kvapil54hasič109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Komínek45podnikatel108Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Přikryl62důchodce107Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Urbanová54důchodkyně106Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marcela Kýrová44učitelka104Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Trávníček21stolář,nábytkář101Česká strana sociálně demokratická
. Věra Muzikantová53poštovní doručovatel98Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Eduard Grepl45technik96Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Oldřich Pajchl47podnikatel94Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Sychra42živnostník TVa elekt94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Poláková48vedoucí obchoddělení93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Lakomý42podnikatel93Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jitka Greplová46učitelka91Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Ivana Dosedělová36vrchní mistrová90Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Josef Hofman73důchodce89Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladislav Trbušek49technik89Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Kratina30podnikatel86Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Milan Kýr82účetní poradce85Občanská demokratická strana
Pavel Tuchscher26podnikatel85Česká strana sociálně demokratická
Eva Marková26podnikatelka84Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Vlčnovský38soukromý podnikatel83Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
David Sedláček26student80Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Renata Mackerlová25podnikatelka79Česká strana sociálně demokratická
Mgr. David Vích30učitel77Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Josef Urban20ekonom77Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Kvapil52důchodce75Česká strana sociálně demokratická
Jiří Kujal78důchodce71Občanská demokratická strana
Mgr. Eva Obrusníková37učitelka71Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jaroslav Stavěla43stolář71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Kurfürst49zedník70Česká strana sociálně demokratická
Roman Sedláček28úředník67Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kvapil48podnikatel67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marta Smičková24studentka66Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Rudolf Švehla42automechanik64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Naděžda Grenová39učitelka62Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Pavel Sedláček47agronom59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Radka Kvapilová49učitelka59Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jan Havelka27osob.sam.výděl.činná54Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jiří Růžička52podnikatel47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivo Šťastný35zedník47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Šmíd29číšník-kuchař41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Čadílek27stavební technik40Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Lexa31strojník34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Grulich27zedník28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivo Grepl22stolář28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Kvapil57zedník25Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Krampol27sklenář24Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Václav Grulich48klempíř22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Leoš Hájek45elektromontér20Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iveta Chytilová31účetní13Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Petr Ohlídal23traktorista9Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
František Kočí45traktorista6Strana za životní jistoty
Marie Kočí49důchodce4Strana za životní jistoty

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Božena Slouková52ředitelka zem. společnosti375Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miloslav Dvorský47obchodní zástupce302Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Leo Doseděl35předseda VD289Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Novák43technik274Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Kühler49ekonom268Česká strana sociálně demokratická
Ing. Mojmír Sláma39vedoucí provozu267Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Vojtovič27prodavač263Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Pavel Klíč46ekonom262Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Polák39hasič259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr Josef Slezák59veterinární lékař259Bez politické příslušnosti
Unie svobody
František Novák42soukromý podnikatel250Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lenka Dittrichová36vedoucí stavebního úřadu250Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Norbert Deutsch58soukromý podnikatel248Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Jurka43soukromý podnikatel247Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Kutý41soukromý podnikatel243Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Škorík51skladník232Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Škrabal50dělník231Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Pírek45dělník228Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslava Vinklerová48dělník217Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Procházka38správce208Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rostislav Koutný42žehlíř208Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Růžičková51úřednice199Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Zajma53dělník197Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Rozehnal56technik194Česká strana sociálně demokratická
Pavel Šín45podnikatel189Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Muzikantová49poštovní doručovatelka186Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Antonín Burget61důchodce185Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zdeněk Mlčoch31finanční ředitel185Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Doseděl58důchodce182Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Michal Obrusník33referent176Unie svobody
Jiří Dostál42zubní technik175Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Alois Křupka45důchodce174Komunistická strana Čech a Moravy
Arnošt Růžička60úředník172Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Přikryl58dělník170Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Sedláková38mateřská dovolená169Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr Ludmila Dvorská46magistra168Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jaromír Mrtvý43zedník163Česká strana sociálně demokratická
Přemysl Čapek56mistr163Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Hana Urbanová50komerční pracovník161Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Vojtovičová59důchodkyně159Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Miroslav Burget32právník156Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Josef Velek46dělník154Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Verner70důchodce150Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Slouka73důchodce145Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Nehanský45strážný142Česká strana sociálně demokratická
Rudolf Švehla61důchodce141Česká strana sociálně demokratická
Jan Vogl33technik139Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiřina Kličková50odborná referentka133Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Hofman69důchodce132Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Šimík38podnikatel131Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ilona Švehlová34zdravotní sestra126Česká strana sociálně demokratická
Josef Szekulicz59důchodce124Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Šínová43invalidní důchodkyně123Česká strana sociálně demokratická
Petr Kvapil50hasič122Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jan Havelka61důchodce120Česká strana sociálně demokratická
František Kuba73důchodce120Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Dvořák45ředitel119Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jindřich Smolík33prodavač116Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Petr Žváček27geodet114Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Vladimír Vašek25programátor114Česká strana sociálně demokratická
Otakar Svoboda55podnikatel113Demokratická unie
Jaroslav Komínek41zaměstnanec112Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Turková51ošetřovatelka zvířat112Česká strana sociálně demokratická
Vlastimil Grepl44ředitel DD108Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Radovan Šmíd34veoucí provozovny103Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Kvapil48hasič102Česká strana sociálně demokratická
Josef Fojtek53strojvedoucí95Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Roman Sedláček24pracovník ČD95Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zdeněk Šmíd30podnikatel91Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Miroslav Sedláček42nezaměstnaný91Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Vítězslav Šrámek36podnikatel81Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Kvapil44podnikatel76Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Helena Hrabalová42učitelka75Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Anna Svobodová52podnikatelka74Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Ing. Milam Kýr78účetní poradce72Občanská demokratická strana
Ladislav Šín48podnikatel71Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Oldřich Pajchl43podnikatel71Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Ing. Eduard Grepl41podnikatel64Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Antonín Zbořil51chladír.technik63Demokratická unie
MVDr. Antonín Vlach36podnikatel61Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Leopold Färber70důchodce60Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Petr Kern44strojvedoucí45Demokratická unie
Miroslav Novotný46podnikatel39Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Oldřich Muzikant41dřevomodelář36Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Pavel Krč38podnikatel36Bez politické příslušnosti
Demokratická unie

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Kašparovský453Svobodní demokraté(OH)
Stanislav Škorík374Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Žouželka338Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslava Vinklerová334Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Křupková329Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Fišer326Komunistická strana Čech a Moravy
Marta Růžičková323Komunistická strana Čech a Moravy
Norbert Deutsch310Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Zdeněk Opletal ing.307Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Skoumalová ing.304Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Klíč ing.296Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Miloslav Dvorský ing.294Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Miroslav Doseděl285Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Vojtovič280Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Halousková275Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Jaroslav Procházka269Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Velek268Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lenka Dittrichová ing.266Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jarmila Bušová264Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Sedláček Mgr.258Občanská demokratická strana
Jaroslav Zatloukal257Komunistická strana Čech a Moravy
František Novák235Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Milan Dvořák232Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
František Popelka232Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Přikryl225Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslav Polák222Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Hofman214Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dagmar Šoustalová207Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Jaroslav Kutý205Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Rudolf Švehla200Česká strana sociálně demokratická
Naděžda Grenová Mgr.197Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Dvořák193Česká strana sociálně demokratická
Jiřina Kličková ing.193Občanská demokratická strana
Hana Sedláková192Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Oldřich Slouka192Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Krampol189Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Otakar Svoboda188Demokratická unie
František Ullman187Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Kvapil182Občanská demokratická strana
Karel Marek179Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Karel Rozehnal177Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Hirt171Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Leopold Farber167Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Nováková164Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Novotný163Zemědělská strana
Josef Fojtek160Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Martin Vojtovič155Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Kopečný153Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Vogl148Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Sedláček147Zemědělská strana
Jan Havelka141Česká strana sociálně demokratická
František Kuba141Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Hrabalová138Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Jaroslav Ullman138Česká strana sociálně demokratická
Antonín Vlach MVDr.136Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Květa Vybíralová135Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Hanák134Zemědělská strana
Miroslav Hájek133Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kulatý126Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Miroslav Štross125Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Hladká125Občanská demokratická strana
Drahomír Kubeš125Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Petr Kern123Demokratická unie
Vojtěch Ohlídal122Zemědělská strana
Rudolf Švehla118Zemědělská strana
Ludmila Snášelová117Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Josef Lednický116Zemědělská strana
Jaromír Mrtvý116Zemědělská strana
Anna Svobodová115Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Václav Doseděl108Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Vlasta Hamplová108Demokratická unie
Milan Kýr ing.108Občanská demokratická strana
Vladimír Burián105Zemědělská strana
Andrea Šínová104Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Vašek102Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Kurfurst93Česká strana sociálně demokratická
Vlastimil Šmída92Česká strana sociálně demokratická
Milan Šimík90Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
František Šišma89Zemědělská strana
Lubomír Hýbl89Občanská demokratická strana
Marie Turková87Česká strana sociálně demokratická
Antonín Mrňka83Zemědělská strana
Miroslav Novotný82Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Stanislav Šelcl82Česká strana sociálně demokratická
Vojtěch Ohlídal81Zemědělská strana
Jan Lexa78Zemědělská strana
Jaroslav Ševčík73Česká strana sociálně demokratická
Antonín Zbořil72Demokratická unie
Josef Pavlík71Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Antonín Šmída70Zemědělská strana
Vilém Vašek69Česká strana sociálně demokratická
HLEDAT