Mníšek pod Brdy

Počet obyvatel: 4 226

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Petr Digrin Ph.D.36správce zámku800SNK Evropští demokraté
Stanislav Jirota59administrativní pracovník757Občanská demokratická strana
Bc. Marie Šretrová50ředitelka MŠ751Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Markéta Nováková40dětská lékařka746Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Vlastimil Kožíšek53podnikatel700Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Vlček59elektro technik688Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Aleš Krákora40technik555Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alexandra Merunková54novinářka543Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Štamberková49laborantka494Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Keyř42podnikatel490Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Pallagy36auditor485Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Milan Brabenec50středoškolský učitel478Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Aleš Vondráček69středoškolský učitel451Česká strana sociálně demokratická
František Slepička74důchodce334Komunistická strana Čech a Moravy
Luboš Tomiska43podnikatel211Bez politické příslušnosti
Nestraníci

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Markéta Nováková36dětská lékařka654Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Uher39autodopravce533Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alexandra Merunková50majitelka cukrárny523Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Karel Hršel50podnikatel519Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. David Bílek32učitel496Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Talůžek47místostarosta471Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Keyř39majitel studnařství453Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Lukáš Nádvorník32obch.ř.Rádia Blaník445Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. David Rada26právník369Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Alexandra Aschermannová57lékařka340Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Milan Brabenec46učitel SŠ335Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Vejmola53manažer325Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Vlček55elektrikář318Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alena Štamberková45lékáren.laborantka306Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Tomáš Pallagy32technik241Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Markéta Nováková32dětská lékařka857Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Vodenková55ředitelka DD823Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Jirota52důchodce741Občanská demokratická strana
Tomáš Talůžek43zástupce starosty741Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Svárovská42podnikatelka691Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
JUDr. Karel Hršel46podnikatel648Komunistická strana Čech a Moravy
Danuše Stybalová49vedoucí spořitelny537Občanská demokratická strana
František Slepička66důchodce465Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Broum44technik461Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Pícha58ředitel společnosti458Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Aleš Vondráček61pedagog442Česká strana sociálně demokratická
RNDr. Milan Brabenec42středoškolský učitel376Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Mgr. Karel Kahoun63učitel323Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Vlček51elektroúdržbář311Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Zápal38starosta299Unie svobody

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Aleš Vondráček1 118Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Brabenec RNDr.1 011Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Jirota1 003Občanská demokratická strana
Eva Vodenková928Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Štamberk909Česká strana sociálně demokratická
Slavomír Zemánek MUDr.904Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Talůžek895Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Broum894Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Kahoun791Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Hršel JUDr.786Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Zápal734Občanská demokratická strana
František Slepička572Komunistická strana Čech a Moravy
Jindřich Bílek553Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Emil Kočí Ing.459Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Suda108Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
HLEDAT