Mníšek pod Brdy

Počet obyvatel: 4 226

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Petráň58soukromý podnikatel648Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Karel Havlík60tiskař627Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Antonín Brabec54soukromý podnikatel604Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Josef Pícha70soukromý podnikatel588Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Věra Benáková56soukromá podnikatelka541Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Petr Svrček41soukromý podnikatel518Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Vladimír Smetana55zahradník506Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Jaroslav Troníček33technik503Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
František Keyř46podnikatel340Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Jana Zemánková61zdravotní sestra312Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Šír44technik301Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Jiří Haas56podnikatel299Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
MUDr. Alexandra Žofková58lékařka291Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Svatava Freislebenová48podnikatelka274Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Jitka Janáčová47podnikatelka272Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Ing. Kateřina Marhoulová55účetní a daňový poradce270Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Michal Potůček49doktor262Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Vladimír Maxa58živnostník260Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniela Hrdinová59personalistka258Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Karel Snášel57IT specialista258Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Tomáš Hejzlar46podnikatel255Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Aleš Vondráček73středoškolský učitel254Česká strana sociálně demokratická
Aleš Kohout32profesionální trenér240Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Milan Martínek39technik238Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Ing. Jiří Kuba58vedoucí pracovník stát. správy230Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Medek41auditor229Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Miroslav Slabihoudek50podnikatel225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Vítek59projektant221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luboš Smělý49živnostník217Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Hreha57mediální analytik217Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Karel Veselý40podnikatel216Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Bc. Bohumila Soukupová55učitelka MŠ210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Roman Szotkowski32projektový manažer210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Vyskočil36umělecký kovář206Bez politické příslušnosti
TOP 09
Antonín Landa58hajný195Bez politické příslušnosti
TOP 09
Petr Balíček57vedoucí směny MP194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Hospodářský52jeřábník194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Grygar44OSVČ - programátor194Občanská demokratická strana
Jiří Zeman38podnikatel190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcel Jelínek35vedoucí truhlářské výroby184Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dana Havlíková55lékárenská laborantka182Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luboš Tomiska47elektromontér179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Daniel46ředitel domova seniorů176Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. arch. Zdeněk Šamánek64architekt173TOP 09
Ing. Zdeněk Javůrek56technik170Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Filip Taller21středoškolský učitel158Věci veřejné
Renata Fuchsová49učitelka MŠ156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Lišková65důchodkyně155Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Čadek52stavitel, jednatel společnosti154Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Miroslav Škultéty36architekt IT154Bez politické příslušnosti
TOP 09
František Chadima63strojní zámečník152Česká strana sociálně demokratická
Bc. Tomáš Jirota27politolog150Česká strana sociálně demokratická
Ivan Hrubeš63podnikatel150Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Majer60technik149Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Petra Vaňková33konzultant147Bez politické příslušnosti
TOP 09
Helena Pravdová64důchodkyně147Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Freisleben54skladník145Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Stanislav Krejčík73důchodce143Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Dana Dvořáková47analytik142Bez politické příslušnosti
TOP 09
Věra Melichová34OSVČ - vinotéka139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Víšek75důchodce130Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Šilhavý49technik130Občanská demokratická strana
Petr Minařík38údržbář127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Bartůněk57spisovatel126Bez politické příslušnosti
TOP 09
Zdeněk Rampa61důchodce124Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Kočová32OSVČ - kadeřnice118Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Kapitán72důchodce116Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Josef Bezecný61publicista116Česká strana sociálně demokratická
Miloslava Dvořáková67důchodkyně115Komunistická strana Čech a Moravy
Květoslava Müllerová82důchodkyně115Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Češpiva56OSVČ - instalatér115Občanská demokratická strana
Vladimír Arnolt59důchodce113Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Nechyba34OSVČ - hostinská činnost113Občanská demokratická strana
Richard Zákora50manager100Bez politické příslušnosti
TOP 09
Václav Šinágl84důchodce99Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Roman Kakos43podnikatel99TOP 09
Petr Hladký29kuchař97Česká strana sociálně demokratická
Vlasta Grézlová66důchodkyně97Komunistická strana Čech a Moravy
Jitka Bezecná53úřednice96Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Kučerová67fyzioterapeut91Bez politické příslušnosti
TOP 09
Monika Múčková38invalidní důchodkyně91Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Popovič39stavbyvedoucí91Bez politické příslušnosti
TOP 09
Radek Valtr34živnostník91Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Vladimír Petkanič45technik88Věci veřejné
Pavel Policar36podnikatel88Bez politické příslušnosti
TOP 09
Iveta Lébrová40vydavatelka87Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Dana Žiláková46doručovatelka81Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Tomáš Doležal22student75Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jaroslav Wertheim34podnikatel67Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ondřej Kubart32výpravčí63Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jaroslav Poláček41podnikatel62Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Alena Bínová65důchodkyně54Věci veřejné
Pavel Říha26automechanik52Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Alena Štědrá33prodavačka49Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jan Svoboda27invalidní důchodce43Bez politické příslušnosti
Věci veřejné

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Eva Vodenková62důchodkyně691Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Havlík56podnikatel659Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Josef Pícha66vedoucí provozu653Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Petráň54technik výroby649Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaromír Holec53řidič autobusu566Občanská demokratická strana
PhDr. Jiřina Rosáková50novinářka553Občanská demokratická strana
Jiří Miška27řidič autobusu546Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jitka Dolejšová34bankovní úřednice530Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lenka Petříková28mateřská dovolená511Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Šír40technik484Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Lukáš Nádvorník36ředitel reklamní agentury437Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Svatava Freislebenová44podnikatelka410Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Michal Potůček45stomatolog395Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Dvořák37ředitel společnosti392Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Snášel53IT specialista392Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Žofka55stavební manažer372Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Jiří Zápal46keramik369Unie svobody - Demokratická unie
Vladimír Maxa54živnostník351Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Stieberová64v domácnosti346Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Kloubek38správce336Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Janáčová43podnikatelka333Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Řehoř33počítačový technik330Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniela Hrdinová55personální manažerka329Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Alexandra Žofková54lékařka323Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Vejmola57místostarosta293Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Luboš Smělý45živnostník288Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Vašíček67důchodce285Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zuzana Zápalová47živnostník267Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Pour50technik264Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Buchtová66důchodce252Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Marcela Řebíková43živnostník242Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Balíček53vedoucí směny MP239Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Josef Bezecný57redaktor226Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Kuba54zaměstnanec státní správy223Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
PhDr. Jana Průšová39vysokoškolská učitelka196Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Lišková61důchodkyně179Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Pravdová60admin. pracovnice174Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslava Kubová47učitelka MŠ170Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Stanislav Krejčík69důchodce167Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Dvořáková63podnikatelka159Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Rampa57důchodce157Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Baláž56dělník154Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Šretr55zaměstnanec MěÚ152Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Alena Jandová49úřednice148Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Bc. Dobromila Dubinová42úřednice144Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Leoš Černý56technik140Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Arnolt55dělník136Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Jaroš60technik132Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Vlasta Grézlová62důchodkyně116Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Čadek48technik114Bez politické příslušnosti
Nestraníci
František Válek65důchodce106Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Malý48kuchař103Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Martina Kubecová33kadeřnice100Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Josef Češpiva52podnikatel95Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Ing. Jan Čech30státní zaměstnanec91Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Andrej Dubina18student86Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Ing. Roman Kvíčala35státní zaměstnanec79Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Karel Veselý72důchodce75Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Pavel Hlavenka38zámečník71Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Michal Černák62technik66Bez politické příslušnosti
Nestraníci

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Dana Dalešická36učitelka ZŠ Mníšek423Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Mlejnský48řidič autobusu371Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Pícha62jednatel společnosti356Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luboš Procházka20publicista - novinář356Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Ivana Matějková49učitelka343Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Michal Potůček41stomatolog299Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Aleš Vondráček65středošk.učitel299Česká strana sociálně demokratická
Svatava Freislebenová40manaž.firmy Zepter294Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Kožíšek49podnikatel291Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Petráň50technik288Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Karel Köszegi24ekonom286Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Zápal42keramik280Unie svobody - Demokratická unie
Iva Mašínová45výtvarnice-keramička276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kunt61správ.areálu Skalka267Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Stieberová60svobodné povolání267Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Kloubek34správce objektu259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Strnad54malíř pokojů256Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Uvíra55předseda ZOOS-KOVO251Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Žofka51projektant249Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Mgr. Božena Vondráčková66důchodkyně249Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Novák42vývojový pracovník248Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdeněk Javůrek48technik241Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Hladovcová59důchodkyně238Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Vašíček63řidič238Občanská demokratická strana
Jana Buchtová62důchodce233Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Pour46hasič232Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Troníček25technik229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Pečená50soukr.podnikatelka227Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luboš Smělý41podnikatel223Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Vyskočil28soukromý podnikatel222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tibor Pallagy39podnikatel222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Maxa50podnikatel221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Krákora36technik218Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Pravdová56administr.pracovnice217Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Vítek51projektant215Občanská demokratická aliance
Michal Arnold25podnikatel214Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Digrin32správce zámku211Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jitka Procházková55majitelka trafiky210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Leoš Černý52technik209Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Šír36technik207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Krejčík65důchodce204Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Pavel Knotek46soukromý podnikatel200Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
JUDr. Marie Vítková47advokát195Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Dvořáková59podnikatelka195Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Pavel Majer52technik191Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Víšek67důchodce191Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Alexandra Žofková50primářka RTG189Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Smrčka30stavební technik189Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Čermáková55účetní189Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Robert Raschman41manažer185Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Holec49soukromý podnikatel184Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václava Vodvářková44v domácnosti181Občanská demokratická strana
Vladimír Arnolt51dělník180Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Kočí50elektrikář178Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Balíček49vedoucí směny MP172Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Vladimír Pater37provozní ředitel170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marián Házy53technik170Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Balek47technolog165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Starý55technik162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Válek61důchodce153Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Štěpařová62důchodkyně153Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Grézlová58důchodkyně151Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Doležal55invalidní důchodce149Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Holcmann65elektrikář149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Hermach66důchodce147Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Brabec56stavební technik144Unie svobody - Demokratická unie
Pavel Petric38systémový inženýr140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Martínek52inv.důchodce139Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Ježerský59podnikatel138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dana Hnátnická43vychovatelka137Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Alois Hrabák55zámečník135Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Kulík41programátor132Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Josef Medek33bankovní úředník131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Kraif37referent128Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jolana Maříková38prodavačka123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Neuerová59důchodce122Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Smetana52řidič122Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karla Hodosiová31na mateřské dovolené112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Říha64důchodce106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Hosnédlová49prodavačka105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Janeček58referent nákupu103Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zlata Oláhová42prodavačka98Česká strana sociálně demokratická
Jan Kramer54strojník-zušlechťov.96Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Rudolf Járka37ekonom,daň.a úč.spec93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Schich72důchodce93Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Brzobohatý47střelmistr90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Fikejzl65důchodce88Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Hložek56tavič81Česká strana sociálně demokratická
Jindřiška Široká67důchodkyně71Česká strana sociálně demokratická
Eva Janouchová36podnikatelka69Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
David Bílek28učitel562Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Strnad50malíř pokojů512Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Havlík48podnikatel455Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Ivana Matějková45učitelka450Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Buchtová58důchodce448Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václava Vodvářková40v domácnosti425Občanská demokratická strana
Blažena Vojtíšková39zdravotní sestra413Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Vodvářka42obchodní rada410Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
David Rada22student VŠ382Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Pečená46podnikatelka377Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Vašíček59minér375Občanská demokratická strana
Josef Petráň46technik372Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Čermáková51účetní340Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Martin Skalák31technik IT324Občanská demokratická strana
Jiří Libovický40podnikatel321Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Hana Hladovcová55dělnice320Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Emil Kočí50podnikatel296Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Mařík33podnikatel294Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Ivana Najmrová51právník293Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Doležal51důchodce291Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alois Hrabák51strojní zámečník291Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaromír Holec45technik289Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Vintr41správce daně285Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdeněk Javůrek44technik259Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Víšek63důchodce246Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Martin Žofka47soukromý projektant245Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Helena Pravdová52adm. pracovnice242Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Kotek49revizní technik233Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Krejčík61důchodce231Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Pour42automechanik230Česká strana sociálně demokratická
Luboš Smělý37elektrikář225Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Jan Štamberk66technik224Česká strana sociálně demokratická
Leoš Černý48technik222Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Martínek48technik214Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Řandová56knihovnice211Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Jiří Hudeček54matematik208Česká strana sociálně demokratická
Antonín Šindelář62důchodce206Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Masner44instalatér202Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Landová41referentka201Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Květuše Novotná45ředitelka MŠ201Česká strana sociálně demokratická
Přemysl Volf51technik192Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Maxa47podnikatel187Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jiří Mysliveček39automechanik184Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Josef Bolek31učitel180Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Miroslav Bauer64důchodce178Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Dvořáková55podnikatelka172Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumila Soukupová43učitelka MŠ169Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Marián Házy49technik167Komunistická strana Čech a Moravy
František Kraif33technik167Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Sadilová54ředitelka MŠ160Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Šinágl72důchodce156Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Hladovec23počítačový grafik153Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Regina Bláhová34ekonomka152Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Antonín Schich68zámečník151Česká strana sociálně demokratická
Ing. Robert Raschman37manažer149Bez politické příslušnosti
Unie svobody
František Minařík50elektroúdržbář147Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Krupička55mistr144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Válek57důchodce142Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Kulík37technik141Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Zlata Oláhová38prodavačka140Česká strana sociálně demokratická
Ing. František Balek43technolog138Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Vlasta Grézlová54laborantka133Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Hložek52tavič121Česká strana sociálně demokratická
Petr Balíček46vedoucí120Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Bláha44živnostník119Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jaroslav Brabec52stavební technik108Unie svobody
Tomáš Janů23automechamik53Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Schoberová59důchodce38Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jan Schober61důchodce34Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Vladimír Klouda29dělník31Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Vladimír Straka st.66důchodce29Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Miloslav Vávra58strážník20Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Vladimír Straka ml.42nezaměstnaný18Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Marie Svobodová63důchodce17Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Luděk Houra39strážník16Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jaroslava Straková70důchodce12Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Milan Kudrna55dělník12Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Martin Žofka Ing.792Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Danuše Stybalová759Občanská demokratická strana
Josef Pícha Ing.661Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Maxa655Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Řandová599Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Hudeček543Česká strana sociálně demokratická
Josef Zamazal542Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Balek Ing.538Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Vintr530Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Vítek Ing.525Občanská demokratická aliance
Občanská demokratická strana
Josef Pour489Česká strana sociálně demokratická
Antonín Vašíček485Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vodvářka Ing.485Občanská demokratická strana
Alois Hrabák467Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Víšek451Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Krupička398Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Mysliveček394Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohumil Šretr378Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Majer Ing.375Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Bílá374Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Bílý364Česká strana sociálně demokratická
Helena Pravdová349Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Dvořáková337Komunistická strana Čech a Moravy
Leoš Černý330Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Šinágl306Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Schich303Česká strana sociálně demokratická
Alois Macháček303Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Behenský295Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Málková283Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Sadilová277Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Balíček273Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Květa Müllerová257Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Hubáček238Komunistická strana Čech a Moravy
Dana Bláhová235Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Minařík231Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jindřiška Široká221Česká strana sociálně demokratická
František Sklenář177Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Michálek171Česká strana sociálně demokratická
Bohumír Kešnar161Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Šafář146Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Chotašová129Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Janů127Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Balíček111Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Kramara108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Schober103Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Miloslava Schoberová102Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Růžena Klimentová99Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Magda Balíčková99Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Svoboda91Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Luděk Houra86Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Vladimír Klouda75Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Pavel Jůza72Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jaroslav Kučerák72Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Marie Svobodová69Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Miloslav Vávra68Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Antonín Kapr68Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
František Mašek62Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Antonín Čížek61Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
František Ryjáček57Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Marie Ryjáčková53Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
HLEDAT