Praha 11

Počet obyvatel: 79 337

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Marta Šorfová57starostka MČ Praha 1113 025Občanská demokratická strana
Mgr. Milan Pešák43předseda organizace nevidomých12 411Občanská demokratická strana
Bc. Dalibor Mlejnský36ředitel společnosti12 386Občanská demokratická strana
Jiří Janeček32ředitel společnosti12 381Občanská demokratická strana
Lenka Petrová23redaktorka12 336Občanská demokratická strana
Ing. Radek Nebeský MBA32ředitel společnosti12 335Občanská demokratická strana
Jan Meixner49vedoucí oddělení DTP12 327Občanská demokratická strana
Daniel Urban36ekolog12 305Občanská demokratická strana
Ing. Petr Popov65zástupce starosty MČ Praha 1112 282Občanská demokratická strana
Luděk Zítka46podnikatel12 246Občanská demokratická strana
Miloslav Mihálik49společník ve firmě12 245Občanská demokratická strana
Barbora Karafiátová29bankovní úřednice12 241Občanská demokratická strana
Jan Gabriel35vedoucí provozu12 220Občanská demokratická strana
Mgr. Zbyněk Holan29metodik12 211Občanská demokratická strana
Ing. Eva Štampachová53ekonomka12 198Občanská demokratická strana
Jaroslava Červová49manažer12 195Občanská demokratická strana
Petr Volf28manažer12 183Občanská demokratická strana
Petr Bauer43podnikatel12 172Občanská demokratická strana
Ing. Jana Janečková34projektantka12 165Občanská demokratická strana
Ing. Zdeněk Šedivý28hlavní účetní12 163Občanská demokratická strana
Pavel Veselý26obchodní ředitel12 159Občanská demokratická strana
Václav Bílek45obchodní ředitel12 151Občanská demokratická strana
Tomáš Strejček22student ekonomie12 129Občanská demokratická strana
Jan Meixner ml.25operátor telemarketingu12 110Občanská demokratická strana
Jan Navrátil20student VŠ12 097Občanská demokratická strana
Ing. Kosta Dimitrov57poslanec PS ČR4 057Česká strana sociálně demokratická
Bc. Miroslav Svoboda44poslanec PS ČR4 055Česká strana sociálně demokratická
Ing. Drahoslav Matonoha49ekonom4 048Česká strana sociálně demokratická
Ing. Oleg Rybnikář54manažer4 043Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Milan Česal58právník4 042Česká strana sociálně demokratická
Hana Šabľová29zástupkyně ředitele hotelu3 976Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Mráz63riskmanager pojišťovny3 954Česká strana sociálně demokratická
Martina Halaburdová20studentka3 951Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Jirava57obchodní manažer2 967Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Vladimír Horký52podnikatel2 543Komunistická strana Čech a Moravy
PhDr. Luděk Vařbuchta CSc.64reklamní manažer2 540Komunistická strana Čech a Moravy
František Hoffman24asistent předs. představenstva2 532Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Radka Soukupová45manažerka programu EU2 529Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Miroslav Kříž50daňový metodik2 518Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Semela64konzultant2 482Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jakub Ježek28dokumentační pracovník2 386Strana zelených
Mgr. Blanka Janečková48ředitelka ZŠ Ke Kateřinkám2 368Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Mgr. Pavel Dittrich49ředitel ZŠ Donovalská2 322Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Ing. Jiří Krautwurm Ph.D.46IT specialista2 313Strana zelených
Ing. Miroslav Punčochář CSc.51vědecký pracovník2 295Strana zelených

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
RNDr. Ladislav Minčič CSc.42ekonom1 985Občanská demokratická strana
Ing. Petr Jirava53starosta MČ P 111 933Sdružení nezávislých
Jiří Šimčík44odbor.poradce1 914Občanská demokratická strana
Valéria Ešnerová51ekonomka1 873Občanská demokratická strana
Ing. Petr Krejčí58poradce1 840Občanská demokratická strana
Marta Šorfová53programátorka1 835Občanská demokratická strana
Ing. Stanislav Urbánek CSc.55vysokoškol. profesor1 824Občanská demokratická strana
RNDr. Bohumil Svoboda CSc.53geolog1 761Občanská demokratická strana
Bc. Jan Vašíček28exportní manažer1 742Občanská demokratická strana
Mgr. Blanka Janečková44ředitelka ZŠ1 625Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Radka Soukupová41místostar.MČ P111 605Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Alice Žváčková31řed.Křesť.centra JM1 588Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Milan Pešák39president org. nevid1 549Občanská demokratická strana
Ing. Petr Havlík52podnikatel1 507Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Miloslav Mihálik45podnikatel1 498Občanská demokratická strana
Dalibor Mlejnský32podnikatel1 461Občanská demokratická strana
Mgr. Petr Kopal33lektor1 430Strana zelených
Sdružení nezávislých
Luděk Zítka42podnikatel1 424Občanská demokratická strana
Prof.Ing. Jan Macek DrSc.53ved.katedry FS ČVUT1 397Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Mgr. Dana Nálevková38učitelka ZŠ1 332Občanská demokratická strana
Jan Meixner45reprod. fotograf1 329Občanská demokratická strana
Mgr. Zdeněk Stříhavka47ředitel ZŠ1 319Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Petr Popov61technik1 283Občanská demokratická strana
Ing. Ivan Škoda43ekonom1 027Česká strana sociálně demokratická
PaedDr. Růžena Preissová61ředitelka gymnazia1 020Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Martin Sedeke36podnikatel993Občanská demokratická aliance
Evropští demokraté
Ing. Jan Šimůnek44radní P 11990Bez politické příslušnosti
Evropští demokraté
Jaroslava Vyskočilová43ekonomka972Česká strana sociálně demokratická
Ing. Monika Hoření37středošk.učitelka940Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ivo Svoboda45podnikatel940Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdeněk Gavalec25inž.letec.inf.syst.932Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vítězslav Bílek57poradce929Česká strana sociálně demokratická
Jana Bušová60porod.asistentka926Česká strana sociálně demokratická
PhDr. Luděk Vařbuchta CSc.60manažer inzerce912Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Pavel Dittrich45ředitel ZŠ903Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Petr Dvořák47obch. ředitel892Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Petra Svobodová26sekretářka871Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Šlemr52technik823Občanská demokratická aliance
Evropští demokraté
Ing. Jiří Štyler36živnostník772Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Miloš Janeček44učitel VŠ716Bez politické příslušnosti
Evropští demokraté
Mgr. Martin Horn33učitel691Česká strana sociálně demokratická
PhDr. Vladimír Pelc48ekon. poradce611Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jiří Polák56redaktor607Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Horký48prov. dispečer538Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Baubín37živnostník507Občanská demokratická aliance
Evropští demokraté

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiří Šimčík40manžer2 390Občanská demokratická strana
Mgr. Eva Nováková55ředitelka základní školy2 382Občanská demokratická strana
Ing Petr Krejčí54politický poradce2 363Občanská demokratická strana
RNDr. Ladislav Minčič, CSc.38ekonom2 239Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Horký56ekonom2 209Občanská demokratická strana
Ing Jiří Jeřábek69stavební podnikatel2 204Občanská demokratická strana
Ing. Petr Jirava49starosta2 091Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Lurie63oblast.zástupce spol.2 033Občanská demokratická strana
Vladimír Šídlo62důchodce2 019Občanská demokratická strana
Miloslav Švandrlík66spisovatel1 724Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Radka Soukupová37zástupkyně starosty1 687Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Dvořák43obchodní ředitel1 640Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Jan Herda49advokát1 608Občanská demokratická aliance
Nezávislí kandidáti
Ing. Stanislav Urbánek, CSc.51zástupce starosty1 592Občanská demokratická strana
Hana Píchová46učitelka ZUŠ1 569Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Sedláček46podnikatel1 528Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dr. Růžena Preissová57ředitelka soukr. gymnázia1 492Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Popov57zástupce starosty1 491Občanská demokratická strana
RNDr. Bohumil Svoboda, CSc.50podnikatel1 490Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Matějka51informatik1 442Občanská demokratická strana
Miloslav Mihálik41podnikatel1 441Občanská demokratická strana
Mgr. Dana Nálevková34učitelka1 437Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Petr Kopal29učitel1 422Česká strana sociálně demokratická
Ing. Miroslav Pavlík62kontrolor NKÚ1 391Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Zdeněk Stříhavka43ředitel ZŠ1 374Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Šimůnek40zástupce starosty1 356Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Kroupa30soukromý podnikatel1 209Česká strana sociálně demokratická
Ing. Michal Bačko50podnikatel1 183Česká strana sociálně demokratická
Branko Doleček34soukromý podnikatel1 070Unie svobody
PhDr. Luděk Vařbuchta, CSc.56manažer970Komunistická strana Čech a Moravy
Marek Šnaid23student PF UK933Unie svobody
Martin Douša22produkční manažer924Unie svobody
Mgr. Jiří Polák52redaktor912Česká strana sociálně demokratická
Petra Svobodová22úřednice910Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Monika Hoření33středoškolská učitelka851Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Milan Česal50právník800Česká strana sociálně demokratická
Jiří Tůma39technik768Unie svobody
Vladimír Jaroš59vedoucí H.S.693Česká strana sociálně demokratická
Ing. Ladislav Dvořák, CSc.56programátor659Unie svobody
Ing. Václav Šmrha43městský tajemník KDU-ČSL524Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lenka Svítková44tisk.mluvčí Českého svazu žen522Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Daniel59stavební inženýr511Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Krtička52provozně-technický náměstek493Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Horký44podnikatel462Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Jan Bruthans, CSc.50lékař, VŠ pedagog414Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Stanislav Urbánek Ing. CSc4 148Občanská demokratická strana
Petr Dvořák Ing.4 087Občanská demokratická strana
Marta Šorfová4 011Občanská demokratická strana
Karel Musílek Ing.3 896Občanská demokratická strana
Zdeněk Hadrava Ing.3 875Občanská demokratická strana
Iva Kočvarová3 862Občanská demokratická strana
Josef Krtička Ing.3 835Občanská demokratická strana
Jiří Šimčík3 825Občanská demokratická strana
Petr Krejčí Ing.3 794Občanská demokratická strana
Jindřiška Kubáčová3 732Občanská demokratická strana
Petr Jirava Ing.2 983Občanská demokratická strana
Darina Martinovská PeadDr.2 905Občanská demokratická strana
Jan Šimůnek Ing.2 849Občanská demokratická strana
Olga Hejnová Ing.CSc.2 836Občanská demokratická strana
Bohumil Svoboda RNDr.CSc.2 759Občanská demokratická strana
Jiří Tůma2 654Občanská demokratická strana
Petr Popov Ing.2 599Občanská demokratická strana
Petr Bareš Ing.CSc.2 436Občanská demokratická strana
Jan Herda JUDr.2 070Občanská demokratická aliance
Miloš Dostál1 701Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Horký Ing.1 635Klub angažovaných nestraníků
Luděk Vařbuchta Ing.CSc.1 594Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Kalous1 508Občanská demokratická aliance
Radka Soukupová Ing.1 478Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jiří Polák1 425Česká strana sociálně demokratická
Jiří Růžička Ing.1 412Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Monika Hoření Ing.1 389Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Růžičková Ing.1 388Občanská demokratická aliance
Milan Čermák Ing.1 342Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Šiman1 334Občanská demokratická aliance
Jarmila Eliášová RNDr.CSc.1 280Občanská demokratická aliance
Jana Müllerová PhDr.CSc.1 069Česká strana sociálně demokratická
Karel Jarolím1 069Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Homola959Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Miler JUDr. Ing.936Česká strana sociálně demokratická
Leopold Tanner Dipl. Ing.928Pražané Praze
Eduard Koutenský894Klub angažovaných nestraníků
Vladimír Horký824Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Šmrha Ing.716Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Žďárský638Důchodci za životní jistoty
Josef Kutálek593Bez politické příslušnosti
Klub angažovaných nestraníků
Vladislav Pecen Ing.509Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Filipcová500Důchodci za životní jistoty
Alena Prokopová498Důchodci za životní jistoty
Josef Daniel Ing.463Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT