Praha 19

Počet obyvatel: 4 918

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Alena Fleková53podnikatelka1 267Občanská demokratická strana
Sylvia Bělová35podnikatelka1 245Občanská demokratická strana
Ing. Vladimír Menšík78ekonom1 198Občanská demokratická strana
Oldřich Minařík79technik1 185Občanská demokratická strana
Mgr. Kryštof Janek44právník1 176Občanská demokratická strana
Rita Nejtková35bankovní úřednice1 138Občanská demokratická strana
Ing. Lucie Aschenbrennerová29ekonom459Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Vladimír Srb35ředitel vzdělávací agentury454Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Tomáš Svoboda27právník426Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Kateřina Fischerová29finanční manažer408Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Kapic47zoolog, překladatel405Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Vladimír Novák30SŠ a VŠ pedagog404Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Tomáš Hazlbauer25metodik a lektor392Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vítězslav Pavel32grafik370Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Petr Kučera24student ČVUT Fakulty dopravní369Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Robert Fischer29konzultant inform. systémů367Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Beneš28analytik IS355Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Augustinová DiS.30zdravotní sestra352Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Michael Blahut26specialista internet. market.350Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Matěna50vývojový konstrukter318Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
TOP 09
JUDr. Václav Dubec62advokát301Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Martínek58letecký mechanik297Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Novák55zaměstnanec České pošty297Česká strana sociálně demokratická
Ing. Mária Dobřemyslová42středoškolská profesorka291TOP 09
Martin Soukup45realitní makléř284Česká strana sociálně demokratická
Ing. Aleš Hošek38vedoucí programátor281TOP 09
Mgr. Andrea Kulhavá39středoškolská profesorka271Bez politické příslušnosti
TOP 09
Hana Nováková78důchodce268Česká strana sociálně demokratická
Petr Fořt73důchodce266Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miloslav Konštant38podnikatel265Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Walter55řidič260Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miloslava Fořtová67důchodce258Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Kalus82důchodce256Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlasta Trumpešová33zdravotnice256Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jan Vodička32stavební projektant245Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Hana Šemíková34podnikatelka241Bez politické příslušnosti
TOP 09
Leo Dittmann MBA37personální manažer241Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jan Volšanský19kuchař227Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Soukup67inženýr chemie215Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jaroslav Skýpala42ředitel společnosti215Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Jana Kocmanová65ředitelka ZŠ215Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Václav Křivák28informatik204Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Jiří Kupka63manažer jakosti204Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jiřina Kalusová81důchodce203Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Holub50elektromechanik198Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Josef Bachman73důchodce195Bez politické příslušnosti
TOP 09
Lýdia Steinbergerová43v domácnosti191Bez politické příslušnosti
TOP 09
Tomáš Haniak29OSVČ188Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Bílková54referentka181Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Sandže Stepanov80novinář174Komunistická strana Čech a Moravy
Anton Peller77obchodní příručí170Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Šuler81státní zaměstnanec159Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Tůma81státní zaměstnanec158Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Valenta80státní zaměstnanec157Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Holovská78účetní155Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Černý39manažer153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Rýdl81státní zaměstnanec152Komunistická strana Čech a Moravy
Josefa Škabroudová81referentka150Komunistická strana Čech a Moravy
Vasil Bulko75zámečník149Komunistická strana Čech a Moravy
Libuše Kupková65důchodkyně147Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jaroslav Kaňovský83státní zaměstnanec139Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Nečas83státní zaměstnanec138Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Hotovcová79účetní132Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Petráň34manažer116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Karel Untermüller38hudebník106Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Petr Granát70podnikatel106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Chaloupecká40manager102Věci veřejné
Bohuslav Dubanský MBA35podnikatel102Věci veřejné
Michal Marel43OSVČ100Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Bc. Pavel Vocetka46úředník87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Martina Lacinová39laborantka78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Minařík51OSVČ73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Bartoň24student PFUK69Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Josef Volšanský54podnikatel68Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Lukáš Mejsnar30OSVČ67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Barbora Mašterová26OSVČ63Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jaroslav Pýcha46manažer63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Kubát49podnikatel60Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Hynek Vlas40manažer58Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Filip Veselský DiS.24podnikatel57Věci veřejné
Jan Musel35OSVČ57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Králíček27skladník56Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Václav Zeman46OSVČ49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Beď26elektrotechnik48Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jakub Tryzna19student47Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jan Lexa18student46Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Miroslav Svoboda57manažer44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Valenta25OSVČ44Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Zdeněk Brabec62důchodce41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kalous51důchodce34Bez politické příslušnosti
Věci veřejné

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Jan Švára30právník1 202Občanská demokratická strana
Jan Malovanik42hasič1 098Občanská demokratická strana
Věra Maršálková78zdravotní sestra1 095Občanská demokratická strana
Josef Mikšovský57hasič1 051Občanská demokratická strana
Jiří Jukl56řidič998Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Soukup63inženýr chemie298Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Jarmila Richterová59lékařka297Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Bílková50referentka288Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Klouček60malíř pokojů273Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Jan Málek67státní zaměstnanec265Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Lásková69důchodce261Komunistická strana Čech a Moravy
Anton Peller73obchodní příručí254Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Holovská74účetní250Komunistická strana Čech a Moravy
Lidie Kaňovská76učitelka250Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Šťastný58hasič248Česká strana sociálně demokratická
Libor Jícha40pracovník logistického centra247Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Váňa72elektrotechnik244Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Trumpešová29uklízečka244Česká strana sociálně demokratická
Josefa Škabroudová77referentka239Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Nečas79státní zaměstnanec238Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Hálka81státní zaměstnanec238Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Nováková74předseda MO ČSSD Kbely238Česká strana sociálně demokratická
Josef Rada80státní zaměstnanec234Komunistická strana Čech a Moravy
Marcela Dohnalová66učitelka225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Novák51řidič225Česká strana sociálně demokratická
Věra Maštalířová71důchodce219Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Granát66podnikatel219Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Sajfrt48podnikatel215Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lea Jíchová32mateřská dovolená214Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Duroň69důchodce211Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Martina Lacinová35laborantka202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Radek Petráň30analytik195Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Vokoun39učitel autoškoly190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiřina Kalusová77důchodce189Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Pýcha42podnikatel184Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zbyšek Fiřtík45technik183Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Richter62důchodce175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Vocetka42úředník174Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Rost73finanční a daňový poradce172Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Dagmar Blahutová49lékař169Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Říha32moderátor158Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Svoboda49dopravní technik157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Maria Dobřemyslová38učitel155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Mejsnar26řidič148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Ivana Fiřtíková45právník148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Zeman42podnikatel145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kalus78důchodce142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dušan Kučera30řidič140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jana Matěnová41vývojový pracovník137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Marie Jelínková62veterinář137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Musel31podnikatel136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Holas33logistik135Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Rybička71technik125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Vohralík37informatik123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Česák24student117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Brabec58podnikatel117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lýdia Steinbergerová39v domácnosti110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Staněčková42zdravotní sestra106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Holub46elektromechanik102Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Weinfurter62ekonom94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Eva Sirotková40podnikatelka810Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Věra Maršálková74zdravotní sestra785Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Knotek71podnikatel777Občanská demokratická strana
Jiří Šajna52podnikatel774Občanská demokratická strana
Antonie Beránková76učitelka743Občanská demokratická strana
Jan Hazlbauer57podnikatel738Občanská demokratická strana
Vlastimil Vokál49podnikatel698Občanská demokratická strana
Jana Bílková46referentka330Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Preclík46automechanik313Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Pavlovský59podnikatel303Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anton Peller69obchodní příručí289Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Sajfrt44podnikatel287Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Marečková70švadlena284Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Chlebeček74technik280Komunistická strana Čech a Moravy
Josefa Škabroudová73referentka280Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Váňa69elektromechanik276Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Žila75výzkumný pracovník274Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Granát62podnikatel267Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Tykvartová73tech. hosp. prac.264Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Málek69stát. zaměstnanec264Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Rada76stát. zaměstnanec250Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Petráň26analytik245Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Vokoun35opravář strojů231Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zbyšek Fiřtík41technik228Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petra Špačková22studentka VŠ223Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Vocetka38úředník223Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Marie Jelínková58veterinářka213Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Vančatová45referentka205Česká strana sociálně demokratická
Jan Vencl62podnikatel205Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Krejčík71důchodce204Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Pýcha38podnikatel196Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Helena Vančatová25personalistka187Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Kopejtko46podnikatel185Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Trumpešová25dělnice177Česká strana sociálně demokratická
Hana Nováková70inval. důchodkyně172Česká strana sociálně demokratická
Lukáš Mejsnar22řidič168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zbyněk Česák45stát. zaměstnanec167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Svoboda45dopravní technik163Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Kladišovský38podnikatel160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Nováková61inv. důchodkyně158Česká strana sociálně demokratická
Miluše Průšová54uklízečka157Česká strana sociálně demokratická
Luboš Ježek32uklízeč153Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Věra Maštalířová67důchodkyně149Česká strana sociálně demokratická
Petr Holub42elektromechanik147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Lubomír Václavovský73důchodce139Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Dušan Kučera26řidič139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Petr Trombík53úředník133Občanská demokratická aliance
Nezávislí kandidáti
Radek Holas29logistik133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Tryznová57důchodkyně132Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Beran69důchodce129Česká strana sociálně demokratická
Václav Zeman38podnikatel126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Svoboda49podnikatel122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lýdia Steinbergerová35v domácnosti121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zbyněk Staněček42stát. zaměstnanec119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Novák40mechanik113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Novák79důchodce109Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Srovnal74důchodce108Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rudolf Hrdlička23kuchař107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Dobřemyslová65učitelka103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Hanták63důchodce98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Radek Černý27podnikatel761Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Knotek67stavební technik753Občanská demokratická strana
Ing. Vladimír Menšík66ekonom740Občanská demokratická strana
Petra Fuchsová29podnikatelka727Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jindřich Petrnoušek42elektrokonstruktér726Občanská demokratická strana
Věra Maršálková70dětská sestra654Občanská demokratická strana
Jiří Šajna48stavební technik653Občanská demokratická strana
Dalibor Glac40podnikatel635Občanská demokratická strana
Vlastimil Vokál45podnikatel588Občanská demokratická strana
Jiří Soukup55inženýr chemie363Komunistická strana Čech a Moravy
Anton Peller65obchodní příručí349Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Preclík42automechanik347Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Pavlovský55podnikatel347Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Meluzin39řidič334Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Bílek51řidič330Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Žila71výzkumný pracovník329Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Váňa65elektrotechnik325Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Marečková66švadlena314Komunistická strana Čech a Moravy
Vilemína Šuraňová66učitelka314Komunistická strana Čech a Moravy
Josefa Škabroudová69referentka310Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Makový41podnikatel305Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Tykvartová69tech.hosp.prac.298Komunistická strana Čech a Moravy
Iveta Pernerová38podnikatelka295Česká strana sociálně demokratická
Hana Nováková66vedoucí Lidového domu283Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Granát58podnikatel273Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Beran65důchodce269Česká strana sociálně demokratická
Tomáš Lebduška22živnostník265Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Weinfurter54ekonom263Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Nováková57úřednice256Česká strana sociálně demokratická
Helena Vančatová21studentka253Česká strana sociálně demokratická
Zbyněk Staněček38státní zaměstnanec250Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kuliš52podnikatel249Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Anna Kaiserová55dělnice245Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Vencl58podnikatel243Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zbyšek Fiřtík37technik243Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Fořt62číšník242Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Viktorija Matějíčková58lékařka223Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Zdeňka Güttlová23studentka223Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Mária Dobřemyslová30profesorka217Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Kaiser31živnostník elektrikář209Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Věra Maštalířová63důchodkyně208Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Blažek32řidič207Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Iva Vrbová53laborantka201Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Božena Kadlecovičová66důchodkyně198Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Hallík55podnikatel197Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zbyněk Česák41státní zaměstnanec195Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Ondráček32letecký mechanik194Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jana Jelínková23studentka medicíny186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Hník64podnikatel177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Mařík63letecký mechanik177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Krejčík67stavební technik171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Štichová27prodavačka170Unie svobody
Mgr. Petr Trombík49státní úředník166Občanská demokratická aliance
Nezávislí kandidáti
Radek Petráň23technicko-hospodářský prac.161Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jaroslav Pýcha34podnikatel160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Novák36letecký mechanik158Bez politické příslušnosti
Unie svobody
MVDr. Marie Jelínková54v domácnosti158Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Černý65podnikatel156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Vohralík29informatik153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Kladišovský34podnikatel151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ludmila Špačková39podnikatelka146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Vabroušek26projektový manažer144Unie svobody
Vladimír Hanták59tesařský mistr137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Naděžda Koubková30prodavačka132Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Vratislav Šolc25mechanik elektronik131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislava Těšovičová26v domácnosti126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Holub39elektromechanik123Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Havránek43podnikatel121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vítězslav Janák71technik117Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Srovnal70důchodce113Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Viduna61zámečník109Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Lýdia Steinbergerová31hospodářská pracovnice109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Hrdlička19kuchař-číšník103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Vítová46podnikatelka0Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Evžen Majoroš31podnikatel0Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vladimír Menšík Ing.825Občanská demokratická strana
Jindřich Petrnoušek798Občanská demokratická strana
Jiří Šajna791Občanská demokratická strana
Pavel Žďárský751Občanská demokratická strana
Věra Maršálková724Občanská demokratická strana
Leoš Biskup707Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Kouřil Ing.666Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rostislav Šesták664Občanská demokratická strana
Jaroslava Malá632Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonie Beránková627Občanská demokratická strana
Václav Petráň606Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Vokál595Občanská demokratická strana
Jiří Rybička Ing.569Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Svoboda525Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Bednář Ing.520Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Sirotek515Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Bílek510Komunistická strana Čech a Moravy
Richard Loužil505Občanská demokratická strana
Zdeněk Vlach504Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Strnad502Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Meluzin484Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Tinavský470Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Justinák Ing.469Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Žila Ing.467Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Škabroud Ing.466Komunistická strana Čech a Moravy
Anton Peller465Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Ševčíková458Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Fojtíková454Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Marečková449Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Tykvartová443Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Váňa431Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Votava401Důchodci za životní jistoty
Martin Šarbort Ing. arch.379Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Václav Ryčl347Demokratická unie
Stanislav Čupec325Důchodci za životní jistoty
Karel Vrána Ing.322Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Kaiser312Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Mařík306Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anton Korenčík Ing.303Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zbyšek Fiřtík297Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Špačková Ing.294Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Rostislava Tešivičová289Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Tůma288Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Prošková287Česká strana sociálně demokratická
Dalibor Glac280Bez politické příslušnosti
Demokratická unie
Eva Bradovková Mgr.276Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václava Rambousková266Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zbyněk Česák248Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Hanták247Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Trombík Mgr.244Občanská demokratická aliance
Kamila Tatterová240Demokratická unie
Marie Dobřemyslová201Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Srovnal178Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bohumila Švancarová50Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Anna Nováková46Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
HLEDAT