Praha-Ďáblice

Počet obyvatel: 2 680

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Libor Smažík40IT technik303Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Mgr. Barbara Tranová44sociální pracovnice292Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Vladimír Sailer50umělecký kovář284Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Iveta Fraňková43učitelka mateřské školy279Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Markéta Stránská41produkční278Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Mgr. Jana Němcová40odborný asistent269Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Mgr. Ilona Blažková36psycholog269Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Marie Štarmanová38technik mikroelektroniky258Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Tomáš Fatrdle44obchodní ředitel257Občanská demokratická strana
Tomáš Brejcha32automechanik251Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Alžběta Mošničková41učitelka v mateřské škole248Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Vítězslav Stoklasa52umělecký kovář240Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Hajšmanová54učitelka v MŠ232Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Venigerová DiS.35producentka232Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štěpánka Dejmalová49restaurátor textilu230Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ak. mal. Milada Stroblová57restaurátorka225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Lukáš Sládek34obchodní zástupce223Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Michal Soukup43manager IT222Občanská demokratická strana
Věra Prokešová59invalidní důchodce222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Churáčková61úřednice221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kohout40obchodní poradce220Občanská demokratická strana
Mgr. Pavlína Tomancová35právnička213Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Täubel63jednatel společnosti213Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Veronika Kostová41jednatelka, překladatelka210TOP 09
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jan Havrda41archeolog208Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Vránová35vedoucí účtárny207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marta Tumpachová47pracovnice ŽP205Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lubomír Španihel42soukr. podnikatel203Občanská demokratická strana
MUDr. Jana Přeučilová48lékařka200Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ondřej Kourek23student VŠ197Občanská demokratická strana
Mgr. Dana Mohrová44monitor klinických studií196Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Dušan Adnrš Ph.D.49odborný asistent na FFUK191Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Ing. Tomáš Rubáč CSc.47analytik IT191Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Lakron42podnikatel190Občanská demokratická strana
Mgr. Iva Čejková42lékárnice187Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Peltrám70soudní znalec185Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Jelínek75důchodce184Občanská demokratická strana
Mgr. Milada Bulirschová56ředitelka školy183Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Simona Saňová42učitelka182Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Michek53podnikatel179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jakub Kovtun29učitel anglického jazyka179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Šedivý52podnikatel179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Tymichová61vychovatelka174Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Němec38IT specialista PČR173Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Drtinová38státní zaměstnanec MVČR172Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petra Nešvarová Chvojková Ph.D.35odborný asistent na ČVUT168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Bc. Zdeňka Rozinková49zástupce ředitele OŘ MP Praha166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iva Krčmová47servisní technik164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Mráčková43referent MČ Praha 9164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Koubková60úřednice160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Martin Široký40ak. sochař a restaurátor158Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Stambolijská75důchodce156Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Lonek34filmový zvukař156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Kašpářek71spoj. technik153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jana Řeháková68daňový poradce153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
ThMgr. Jiřinka Mojžíšová71důchodkyně147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Stárek53automechanik147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Tomáš Engel45právník146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Jeřábek36řidič145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Rosenhofer53řidič145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Monika Dvořáková46prodavačka140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Procházka42podnikatel139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vít Jakš36podnikatel139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Šaroch25programátor138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Niebauer38soudní znalec119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavla Černá39ekonomka113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jitka Franzová46manažerka111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jindřich Dohnal32projektový manažer MZV ČR107Česká strana sociálně demokratická
Pavel Michálek44podnikatel103Česká strana sociálně demokratická
Evžen Šrámek73lesník102Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Martin Tumpach24student VŠ95Česká strana sociálně demokratická
Petr Synek41řidič autobusu hl. m. Prahy94Česká strana sociálně demokratická
David Královec35autodopravce93Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Renáta Vodseďálková36ošetřovatelka92Česká strana sociálně demokratická
Ilona Janková38referentka MS ČR92Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Rys44podnikatel91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniela Zabloudilová42zaměstnanec Českých drah, a.s.89Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petra Tumpachová21studentka VŠ89Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Synková35kuchařka88Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Daniel Haris36podnikatel87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Obrátilová69důchodce87Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Antonín Maršíček70důchodce84Česká strana sociálně demokratická
Miroslava Tvrdková39podnikatelka83Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Michálková69důchodce83Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eliška Hofrichterová42ekonomka80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Slepičková34státní zaměstnanec79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Obrátil73důchodce77Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslav Černý68technik72Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Kotrba52podnikatel68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniel Šíp41podnikatel64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Jirků32rodičovská dovolená381Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Šedivý48podnikatel372Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Petr Bačkovský46lékař367Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Niebauer34vodohospodář344Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Marek Rýdl42lékař343Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marek Maláček31strojní technik330Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Peltrám66důchodce324Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Bouška43podnikatel321Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Michaela Tomková38lékařka309Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Michal Soukup39konzultant IT300Občanská demokratická strana
Pavel Kohout36obchodní manager295Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marek Švancara30státní zaměstnanec288Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Ing. Tomáš Rubáč43analytik IT287Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Frank48hudebník287Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Kotrba48jednatel286Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ewald Kost42technik279Občanská demokratická strana
Mgr. Kateřina Soukupová34učitelka276Občanská demokratická strana
Karel Jelínek71důchodce269Občanská demokratická strana
Roman Horký37technik267Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ivan Dušánek55živnostník258Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Miloš Růžička43podnikatel243Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Michek49soukromník237Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jindřich Dohnal60ekonom236Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Beran30grafik226Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Stambolijská71důchodce221Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Marek Bouzek35právník216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavla Černá35účetní210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Martina Buderová42učitelka207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Mráčková39úřednice203Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iva Krčmová43servisní technik202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vít Zahálka53technik199Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Vrtiška28soukromník198Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Skládalová42referentka196Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Rys40podnikatel189Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Sailer46umělecký kovář180Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Hlinka43soukromník179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vít Jakš32podnikatel178Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Simona Saňová38v domácnosti177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Stašková31mateřská dovolená173Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Rosenhofer49řidič163Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. David Tomanec31stavební inženýr159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Tumpach20student154Česká strana sociálně demokratická
Nezávislí kandidáti
Bc. František Bareš37manager153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Marzianov54invalidní důchodce153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Šimáně52technický manager134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiří Čejka49podnikatel434Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Němec40ortoped protetik433Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Křížek33stavební technik431Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Diviš28technik408Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Michek45podnikatel399Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vítězslav Stoklasa44podnikatel392Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Beran26zlom novin. stran389Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Novotný52podnikatel381Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Zdeňka Vladařová52právník360Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Přemysl Rybář47podnikatel336Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Slavomír Říman63důchodce323Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Barochová40podnikatel316Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Nováková50podnikatelka314Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniel Vladař30podnikatel303Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Sailer42podnikatel295Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Sobotka70důchodce266Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Mráčková35úřednice164Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimíra Kubatová45úřednice146Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Ouředníčková66důchodce146Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Sigmund68důchodce144Komunistická strana Čech a Moravy
Ilona Šmejkalová57nezaměstnaná144Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Krutský69důchodce138Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Michálek68důchodce120Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
RNDr. Čestmír Štuka41fyzik400Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vítězslav Stoklasa40umělecký kovář396Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Akad.mal. Milada Stroblová45restaurátorka381Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Iva Tomšová40lékařka361Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luboš Svoboda28student348Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lydie Veselá56sociální pracovnice DIAKONIE322Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Prokešová47invalidní důchodkyně312Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Kortan45podnikatel275Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Taťjana Dohnalová48obchodní referent260Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Slavomír Říman59úředník255Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Karásek63technik208Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Čejka45podnikatel195Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libuše Holcová55podnikatelka193Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Zemánek50podnikatel188Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Myšáková62důchodkyně186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vít Zahálka46technik180Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Kudláček45podnikatel177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Ouředníčková62důchodkyně128Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Sigmund64důchodce116Komunistická strana Čech a Moravy
Vilma Táborská74důchodkyně105Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ladislav Mašika61důchodce104Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Francová60důchodkyně103Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Dvořák73důchodce91Komunistická strana Čech a Moravy
Eugen Brabec74důchodce80Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Musil74důchodce78Komunistická strana Čech a Moravy
Anežka Zenáhlíková73důchodkyně74Komunistická strana Čech a Moravy
Milena Táborská69důchodkyně66Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Frk79důchodce66Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Jelínek72důchodce65Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Černá75důchodkyně65Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vítězslav Stoklasa686Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Ladislav Truhlář603Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Petr Kortan549Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Vít Zahálka509Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Pavel Šofr493Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Bohuslav Výtiska274Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislava Lehovcová268Komunistická strana Čech a Moravy
František Churáček253Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Bartoníček244Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Šeráková240Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Taťjana Dohnalová228Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milada Stroblová218Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Čejka217Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Nováková205Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kolář199Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Ouředníčková197Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Němec191Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milena Táborská185Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Bibrdlíková172Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Černý170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miluše Hejduková169Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Musil164Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Doležal157Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Štěpánek151Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Kříž150Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Černá143Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Jelínek137Komunistická strana Čech a Moravy
Miloš Maláček101Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Kodiš0Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
HLEDAT