Praha-Dolní Chabry

Počet obyvatel: 2 998

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Pavel Richter55OSVČ450Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ladislav Borhy53obchodní manager448Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Šperl59stavbyvedoucí408Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Kalenda46podnikatel408Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. arch. Marek Balon36projektant404Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiřina Prušáková61důchodce401Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alice Hejdová37herečka393Strana svobodných občanů
Nezávislí kandidáti
Vladimír Rodr45recepční380Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Hloušek35drobný živnostník379Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Křivánek41technik elektro-energetika342Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Iva Merhautová MBA52ředitelka polikliniky341Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
TOP 09
JUDr. Pavel Zima45právník338Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Kadleček35podnikatel336Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jiří Marek41ekonom329Bez politické příslušnosti
TOP 09
Dana Červenková33internetový obchod., t.č.MD329Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Novotný35marketingový specialista324TOP 09
Mgr. Barbora Šedová29právník a manager324Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jindřich Novák44ekonom a ekolog323Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miloš Zářecký49podnikatel320TOP 09
Ing. Vilém Knobloch60stavební inženýr320Bez politické příslušnosti
TOP 09
Eva Černíková47ekonomka319Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Přáda74Chaberský starous., t.č.důchod315Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Hlavatý49podnikatel313Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Alena Hájíčková38ekonom312Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Růžena Klimešová60důchodce310TOP 09
Tomáš Slušný28manažer sportovních potřeb302Bez politické příslušnosti
TOP 09
Michal Fišer MBA26special. manažer. účetnictví298Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lenka Netolická34vychovatelka ve školní družině295Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Šimáček47generální ředitel obchod. spol293Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jan Mára43ekonom a podnikatel ve zdravot290Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Jana Vávrová37personální poradkyně290Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ivana Kindlová42asistentka v advok. kanceláři289Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Zahradníková48zaměstnanec Katastrál. úřadu286Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Marie Bazalová55technik ČZU277Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Josef Klos59technický specialista274Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Vojtěch Pavlík23student273Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Samek35OSVČ264Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Červ33podnikatel262Bez politické příslušnosti
TOP 09
MUDr. Marta Tupá69důchodce261Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Elisabeth Riedlová42OSVČ256Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Gabriela Rejková37rehabilitační specialistka255Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Bezkočka22profesionální fotbalista246Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeňka Kubíková40asistentka234Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ondřej Deutschman27vedoucí směny231Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Filip Šír23student211Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Radvanovský36manažer bezpečnostní služby113Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Bohumil Maceška61advokát112Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Zdeňka Machytková62referent605Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Marta Tupá65důchodce541Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Stránský67důchodce523Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Matějka57řidič521Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Růžena Klimešová56administrativní pracovnice521Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Rodr41úředník519Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Hofman50tiskař511Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Sysel51živnostník503Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marta Hradecká44účetní440Občanská demokratická strana
Martin Kodras37podnikatel433Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Škrabánek26technik429Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Daniel Dvorský30podnikatel425Občanská demokratická strana
Ing. Eva Ducháčková62ekonom400Občanská demokratická strana
Karel Krejčík69podnikatel385Občanská demokratická strana
Lucie Zelisková37technik382Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roman Valchář43podnikatel366Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Božena Veselá60technik350Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Michael Bohin MBA36obchodní ředitel; o.s.Ekoforum255Strana zelených
MUDr. Olga Škopková44lékařka247Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Eva Koutková CSc.53vysokoškolská učitelka219Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Miloslav Douša55ekonom197Strana zelených
Milada Trnková65učitelka195Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jitka Ferstová44farmaceutická laborantka195Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Jan Kopecký41stavební inženýr192Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Olga Filipová61podnikatelka177Bez politické příslušnosti
Strana zelených
BcA. Barbora Stejskalová24studentka173Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Šárka Bohinová35učitelka172Strana zelených
Libuše Marková DiS.24studentka171Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Lenka Netolická30zahradnice158Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Veronika Kopecká39stavební inženýrka156Bez politické příslušnosti
Strana zelených

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miloslav Hofman46tiskař349Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Emil Korejčík52ekonom341Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Marta Tupá61lékařka326Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Šír46živnostník314Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Rodr37úředník309Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Malý45živnostník298Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Rod58stavitel290Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Sládková49podnikatelka289Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Nováková40asistentka ve st. fi287Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Václav Levička48advokát281Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Olšák45zam. ČD s.p.276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Stránský63důchodce274Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Vokurka50živnostník271Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vratislav Herout60živnostník263Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslav Král44manager257Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vítězslav Pařík57živnostník257Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Sysel47živnostník255Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kořínek28řed. vydavatelství254Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Samborský41obchodní zástupce246Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Matějka53zámečník237Občanská liga FORUM
Zuzana Baudyšová20studentka227Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Novotný38živnostník218Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milada Trnková61učitelka217Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Ing. Michael Bohin32ekonom216Občanská liga FORUM
RNDr. Vladimír Marek54přírodovědec216Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
MUDr. Olga Škopková40lékařka216Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Ing. Jiří Třeček40živnostník215Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Cyril Radina38obchodní manager214Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Krejčík65stavitel213Občanská demokratická strana
Petra Zemanová21studentka212Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marta Hradecká40úřednice211Občanská demokratická strana
Jiří Jahoda55podnikatel206Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Ing. Eva Koutková CSc.49VŠ učitelka206Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Alena Borhyová45obchodní manager202Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Richterová46konturistka199Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Martin Zelenka26podnikatel194Občanská demokratická strana
Jiří Zdenko60podnikatel184Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roman Krejčík37sportovní trenér179Občanská demokratická strana
Jana Kralertová32úřednice174Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eva Zdenková46úřednice174Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Dalibor Stejskal49podnikatel173Občanská liga FORUM
MUDr. Dorota Seuniková45lékařka163Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Tomáš Nachtmann34ekonom138Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Jiří Kolářský22film produkční činn.127Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Pavel Richter47podnikatel0Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miroslav Malina45stavební technik521Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislava Klocperková63učitelka509Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Dorota Seuniková41lékařka497Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Olšák41technik489Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vratislav Herout56podnikatel461Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdeněk Foit59podnikatel458Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Křemen35čalouník326Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Antonín Matějka49zámečník324Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Jan Ševčík44podnikatel303Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Ing. Dalibor Stejskal45podnikatel299Občanská liga FORUM
Marie Richterová42konturistka289Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Ing. Michael Bohin28ekonom282Občanská liga FORUM
Ing. Eva Koutková, CSc.45VŠ pedagog265Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM
Ing. Pavel Tomko29programátor259Občanská liga FORUM
Josef Kalenda34podnikatel232Bez politické příslušnosti
Občanská liga FORUM

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Hana Řepková Ing.arch.509Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Vratislav Buchar501Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Jitka Kemrová476Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Stanislava Klocperková474Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Luboš Knap467Pražané Praze
Ludmila Lukavská460Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Eva Žáková447Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Petr Živný436Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Vladimír Řebík Ing.434Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Anna Wagnerová427Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Luděk Pažout425Bez politické příslušnosti
Pražané Praze
Petr Šebesta387Občanská demokratická aliance
Jarmila Hýlová370Občanská demokratická aliance
Václav Goldstein364Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Miloslav Douša359Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Josef Zahrádka144Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Dufek Ing.127Komunistická strana Čech a Moravy
Marta Klicmanová120Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT