Praha-Vinoř

Počet obyvatel: 3 001

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiřina Dlabačová44podnikatel ve stavebnictví610Občanská demokratická strana
Petra Gawdunová38PR manažer555Občanská demokratická strana
Ing. Mirko Šustr52projektový inženýr513Občanská demokratická strana
Mgr. Eva Hejzlarová28absolv.FSV UK, t.č.mat.dovol.477Občanská demokratická strana
Ing. Kateřina Řepová36bankovní poradce454Občanská demokratická strana
David Smoljak51scénárista369Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Michal Biskup38manažer323Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Daniel Vlasák37právník322Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Hana Šůrová29lektorka jazyků311Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ondřej Matyáš Ph.D.31vysokoškolský učitel293Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. arch. Jana Zacharová39architektka282Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Mgr. Petr Ettler CSc.63malíř266Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Kučerová57prodavačka230Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Rusnok50ekonom205Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jaroslav Krajl72důchodce175Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Řehák31manažer160Česká strana sociálně demokratická
Martin Chrz21studující156Česká strana sociálně demokratická
Ing. Václav Roh51podnikatel155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Pokorák60řidič146Česká strana sociálně demokratická
Petronila Ševčíková63důchodce144Česká strana sociálně demokratická
Jana Kabátová34asistentka141Česká strana sociálně demokratická
Václav Svačina53autodopravce115Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Suchý64důchodce114Česká strana sociálně demokratická
Václav Vorlíček74důchodce113Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Táborský63podnikatel112Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Jitka Divínová35právnička110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Brož60podnikatel105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Daniel Kocourek61pojišťovací agent103Česká strana sociálně demokratická
David Houštecký27prodejce automobilů100Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Mgr. Marie Nováková52pedagožka99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavlína Hradilová36vedoucí kuchařka jídelny ZŠ94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavla Bendová60státní zaměstnanec94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Křenek32cukrář93Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Petr Dvořák40lesní technik92Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ing. Josef Vokáč CSc.64důchodce90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jitka Horáková67ekonom90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Česáková Hyklová28grafička89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michaela Špačková32hlavní účetní86Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jiří Trávníček59podnikatel85Věci veřejné
Antonín Smola36podnikatel82Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Mgr. Veronika Matějková31redaktorka, překladatelka82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Vlasta Janková59lékařka81Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ing. Jiří Anděl29vedoucí IT odd. a.s. i4WiFi80Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Jaroslav Polnický77recepční79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Špaček56skladník79Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jaroslav Blovský67důchodce77Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kamil Braniš54podnikatel74Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Vladimír Zich70důchodce74Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Petr37podnikatel72Věci veřejné
Ing. Stanislav Ježek78důchodce71Komunistická strana Čech a Moravy
Květuše Vandasová81důchodce71Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslav Míka75důchodce71Komunistická strana Čech a Moravy
PhDr. Blanka Hrdinová49OSVČ70Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Tomáš Braniš52podnikatel70Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ing. Josef Řebíček59zemědělský technik70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Bajer35podnikatel70Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jiří Feistner DiS.40manažer logistiky68TOP 09
Jiří Němeček45podnikatel66Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Mgr. Kateřina Machová Ondřejová31vedoucí redaktorka66Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Jiří Nastuneak66důchodce65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Michaela Feistnerová31manažerka zkušebního střediska59TOP 09
Miloslava Chudárková56sekretářka58Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Mgr. Radka Čornejová33rodičovská dovolená57Bez politické příslušnosti
TOP 09
Martin Minha41podnikatel56Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Bc. Lucie Hrdinová23studentka54Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Svatava Andělová56referent ÚZSVM53Věci veřejné
Lubor Viktorin42podnikatel52Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jaroslav Kohlmistr55podnikatel49Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jana Stříbrná38podnikatel46Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Gabriela Petrová37v domácnosti44Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Monika Němečková44podnikatel42Bez politické příslušnosti
Věci veřejné

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Milan Klivický60servisní technik549Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Mirko Šustr48podnikatel546Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Houdek54strojní zámečník515Občanská demokratická strana
Ing. Josef Ducháček46ekonom481Občanská demokratická strana
Michaela Spěváčková37učitelka MŠ233Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Jiří Nastuneak62ředitel dětské léčebny222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Markéta Melicharová42učitelka - hospodář ZŠ215Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavla Bendová56pracovnice MPSV214Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Myron Gawdun64zemědělský inženýr180Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Obruča46programátor172Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petronila Ševčíková59důchodce167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Řebíček55zemědělský technik166Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Čarek60podnikatel150Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Luděk Weis56podnikatel146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Táborský59zeměděl. inž.-výroba zdr.tech.145Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Malý58řidič129Česká strana sociálně demokratická
Ivana Vidimová55administrativní pracovnice128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Monika Šrámková29státní zaměstnanec127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Brož56vyuč. ve stroj. o., podnikatel122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Marek69důchodce119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Matoušek62dělník114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslav Míka71opravár. a obchod-techn.služby110Komunistická strana Čech a Moravy
Miloš Hrnčál62strojní technik105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Blovský63vedoucí výroby jednoúčel. str.92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Polnický73jednatel občanského sdružení87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Hubková78mechanička letecké výroby81Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Ježková72ekonomka a personalistka69Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Robert Rytina27výtvarník448Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květa Lencsésová34bankovní úřednice411Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Řebíček51zemědělský inženýr350Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petra Cihlářová36v domácnosti310Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Čarek56podnikatel301Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Bajer60podnikatel270Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Barbora Marysková26účetní233Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Michal Zítek18student220Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Miloš Hrnčál58stroj. technik207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Matoušek58dělník204Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Strnad41stát.zaměstnanec200Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Luděk Weiss52podnikatel187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Fišar54dělník183Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Alena Klucová39podnikatelka182Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petra Kabátová55úřednice180Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Diblík36podnikatel178Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Roh43zemědělský inženýr168Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Hrabětová59úřednice131Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Brož52podnikatel129Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Danuška Kudlová69důchodkyně128Komunistická strana Čech a Moravy
Doc. Ing. Vladimír Němec CSc.71důchodce119Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Květa Lencezsová30bankovní úřednice611Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robert Rytina24student FFUK595Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Řebíček47zemědělský inženýr558Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
JUDr. Norbert Žídek59advokát278Česká strana sociálně demokratická
Jiří Čadek62důchodce269Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslav Míka63důchodce195Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Brož48podnikatel164Komunistická strana Čech a Moravy
Doc.Ing. Vladimír Němec, CSc.67důchodce161Komunistická strana Čech a Moravy
Danuše Kudlová65důchodkyně153Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Stanislav Ježek66důchodce139Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miroslav Hafinec71důchodce115Komunistická strana Čech a Moravy
Květuše Vandasová69důchodkyně111Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Hejra74důchodce96Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Pavla Bendová Ing.605Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Votavová598Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Obruča Ing.584Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Švarc222Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Petr Brož216Komunistická strana Čech a Moravy
František Filip Ing.213Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Marek208Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Malý206Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Danuška Kudlová193Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Němec Doc. Ing. CSc.192Komunistická strana Čech a Moravy
Ondřej Kropáč Ing.174Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Ježek Ing.164Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Krula150Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Květuše Vandasová144Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Pacovský134Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ilja Vlček125Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
HLEDAT