Řevnice

Počet obyvatel: 2 966

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Jan Šimůnek36manažer stavebních zakázek371Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Kateřina Šupáčková31ekonom, nyní na MD367Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Josef Nosek47živnostník341Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Bergr47živnostník339Občanská demokratická strana
Helena Rytířová58redaktorka331Občanská demokratická strana
Blanka Veselá36ekonom, finanční analytik331Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Václav Navrátil45podnikatel326Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Vladimír Křivánek59živnostník313Občanská demokratická strana
Bc. Pavel Kubásek28technolog sanačních zařízení305Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
MgA. Ivana Junková36ředitelka ZUŠ, VŠ pedagožka298Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Jaroslav Kubát54podnikatel, stavební inženýr289Bez politické příslušnosti
TOP 09
Luděk Parkan34odborný referent specialista289Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Černý45podnikatel281Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
MgA. Michal Trnka37hudebník280Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Roman Vejmelka32stavební projektant279Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Tomáš Kramoliš46obchodní ředitel276Bez politické příslušnosti
TOP 09
Petr Soukup59režisér271Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Vyleta40živnostník271Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luděk Hrdina37marketingový manažer267Bez politické příslušnosti
TOP 09
Marie Reslová52novinářka, dramaturgyně266TOP 09
Ing. Filip Nebřenský40programátor, hudebník266Bez politické příslušnosti
TOP 09
Petr Hartmann28bankovní poradce262Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Jiroušková43bankovní poradce262Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vojtěch Novák55technický ředitel261Občanská demokratická strana
Ing. Iva Velflová44ekonomka261Bez politické příslušnosti
TOP 09
MUDr. Helena Fuchsová52lékařka258Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Lumír Němeček57manager zahraničního obchodu258Občanská demokratická strana
Lukáš Flemr34obchodní zástupce257Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Vojtěch Veverka47zvěrolékař256Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Klimt50stavební technik249Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Pavla Satorie35živnostnice na MD238Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Antonín Štěpánek44programátor238Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Zuzana Kusbachová26učitelka SŠ237Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Václav Zdráhal64ekonom236Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Dvořák51podnikatel235Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Kubásek30projektový manažer235Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Hertl34živnostník, instalatér230Bez politické příslušnosti
TOP 09
Miroslav Bouzek51manager obchodu229Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jan Kubricht53zeměměřič, podnikatel226Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petra Fasching Kronus46podnikatelka226Bez politické příslušnosti
TOP 09
Miroslav Šebík46podnikatel222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Jelínek47podnikatel220Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Václav Hraba40grafik, podnikatel216TOP 09
Petra Veselá36knihovnice211Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Hrubý66elektroinženýr211Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kamil Choc37jednatel společnosti209Občanská demokratická strana
Nezávislí kandidáti
Jan Hladiš ml.34fotograf209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Silvie Klempererová41grafička205Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ivana Zrostlíková44dámská krejčová203Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Kolářová69výtvarnice, nyní v důchodu194Občanská demokratická strana
Bc. Radana Koštialiková35sociální pracovník192Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ondřej Lánský30manažer obchodu185Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vít Lojda22student184Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Černík28technik173Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Adam43manažer prodeje171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Leinweber68stavbyvedoucí167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jiří Milfait60kameraman, fotograf164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Emil Ráž61živnostník155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alžběta Hazuková64zdravotní sestra135Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dita Kovalová37sektorový manažer109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Stanislav Rojík68důchodce103Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Dostál75důchodce103Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Říha63důchodce78Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Hajná75důchodkyně55Komunistická strana Čech a Moravy
Milada Dostálová76důchodkyně49Komunistická strana Čech a Moravy
Leopold Kubenka82důchodce46Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jan Dacej82důchodce45Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Dudáková74důchodkyně44Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Syrový88důchodce40Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Syrová83důchodkyně40Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Lenka Kolářová41hudebník543Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Krička53strojní technik542Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Boček28projektant elektro511Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Helena Fuchsová48lékařka493Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zuzana Kusbachová22studentka489Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Soukup55režisér, producent486Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Luděk Parkan30obchodní asistent449Občanská demokratická strana
Mgr. Petr Knýbel35překladatel, učitel jazyků419Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Váňa34kameník-restaurátor413Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Novák51vedoucí obchodního střediska407Občanská demokratická strana
Ing. Jan Klimt46stavební technik314Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Iva Velflová40ekonomka305Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MgA. Ivana Junková32sochařka297Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kuběna60truhlář292Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Ladislav Kotěra40manažer289Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Smrčka39podnikatel280Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MgA. Silvie Klempererová37grafička270Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Vyleta30podnikatel259Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Roman Tichý37technik241Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Pavel Kubásek24technik240Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jiří Milfait56kameraman, fotograf237Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Hartmann24student vys. školy ekonomické236Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Jiroušková39administrativní pracovnice230Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Tomáš Karas42podnikatel226Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Miroslav Sklenář39vedoucí stř.chráněných bytů216Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Kubásek54administrativní pracovník205Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Buchal st.49podnikatel205Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Zuzka57podnikatel203Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ondřej Lánský26manažer prodeje202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Kubásek26administrativní pracovník201Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dagmar Renertová75důchodce197Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Svoboda32truhlář194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Adam40manažer prodeje194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Slavík56topenář190Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Jílek37manažer prodeje188Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alžběta Hazuková60zdravotní sestra187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Barbora Ciglerová30zdravotní sestra184Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Zdeněk Košťál58ředitel základní školy183Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Markéta Maříková33učitelka181Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Stanislav Rojík64technický referent175Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Jiřina Dopitová48učitelka168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Foukal57soukromý zemědělec157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Chvojka28podnikatel, biker151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Chvojka62důchodce131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Pitauer40hasič116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřiška Zelendová43technička114Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Říha59manažer110Komunistická strana Čech a Moravy
František Průcha73důchodce79Komunistická strana Čech a Moravy
Dalibor Farský51kuchař78Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Karel Dostál71důchodce73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Hajná71důchodce72Komunistická strana Čech a Moravy
Leopold Kubenka78důchodce69Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Holeček75důchodce67Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Dudáková70důchodce60Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Zíma76důchodce56Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Sadílek81důchodce53Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Syrová79důchodce50Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Petr Petele39stavař457Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Navrátil37elektrotechnik449Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Nosek39obchodník416Občanská demokratická strana
Vladimír Šaroun55zahradník408Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
RNDr. Zdeněk Hons CSc.52vývojový prac.398Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Klápa59živnostník397Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Barbora Brabencová26zdrav. sestra369Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloš Bartuněk48školník369Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Martin Procházka39řed.od.MŠMT360Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Bergr39podnikatel356Občanská demokratická strana
Ing. Iva Velflová36ekonomka351Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Petr Vacíř27právník351Unie svobody - Demokratická unie
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Navrátilová55sestra peč.služby343Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Pecková23cukrářka340Občanská demokratická strana
Martin Kuběna31podnikatel336Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Ondřej Masner35lékař332Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslav Vyleta62manažer314Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Bouzek43stav. technik313Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Kokeš27vedoucí prodeje309Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vojtěch Novák47vedoucí OS308Občanská demokratická strana
Milan Adam36manažer prodeje297Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Zuska53truhlář293Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Vyleta32podnikatel272Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Michaela Šádková44jednatelka269Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Smrčka35podnikatel253Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dagmar Renertová71výtvarnice252Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ondřej Smetana23student250Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kubásek50vedoucí skládky240Občanská demokratická aliance
Ing. Tomáš Karas38podnikatel232Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Jílek33manažer216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Derco35podnikatel190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ondřej Lánský22manažer prodeje179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Říha55správce majetku144Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Antonín Pazourek50podnikatel128Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Dalibor Farský47státní zam.112Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Hajná67důchodkyně111Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Karel Dostál67důchodce110Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. František Holeček71důchodce109Komunistická strana Čech a Moravy
František Průcha69důchodce105Komunistická strana Čech a Moravy
Leopold Kubenka75důchodce100Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Dudák75důchodce91Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Renata Štěpánková30profesorka SŠ91Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Dagmar Hartmannová72důchodkyně88Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Procházka61technik79Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavlína Froňková31stav. inženýrka78Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Václav Zíma72důchodce76Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Slezák81důchodce76Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Drábek45technik75Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Václav Sadílek77důchodce74Komunistická strana Čech a Moravy
Bedřich Štáral75důchodce73Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Syrová75důchodkyně71Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Stejskal62důchodce61Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Bláha49podnikatel51Česká strana sociálně demokratická
Jiří Novák72důchodce50Česká strana sociálně demokratická
Antonín Hájek86důchodce46Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jana Houdková60manažerka44Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jaroslava Bláhová46úřednice43Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Lánský68důchodce43Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Kateřina Bláhová19studentka38Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Šavrda69důchodce37Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Otakar Kukula67důchodce430Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jiřina Cvancigerová45ved. Městského kult.střediska418Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jaroslav Klápa55soukromý podnikatel418Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Vacíř23právník376Unie svobody
Karel Vyleta28soukromý podnikatel371Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dagmar Renertová67výtvarnice370Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Kolář38hudebník v Národním divadle368Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Čeřovský47stavař-vedoucí přípravář355Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Radek Havel30státní úředník354Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Foukal49soukromý podnikatel337Česká strana národně sociální
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Novák43vedoucí obchodního střediska311Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Antonín Pazourek46soukromý podnikatel300Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Miroslav Bouzek39stavební technik287Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Soukup47režisér283Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Pelikán65učitel279Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Vlastimil Kovář67projektant273Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Hladiš ml.23student268Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jaroslav Pecka77pekař,důchodce255Občanská demokratická strana
Miloš Drašnar68radiomechanik,důchodce241Občanská demokratická strana
Jiří Sklenář66trenér a učitel,důchodce222Unie svobody
Ludmila Součková61důchodkyně214Občanská demokratická strana
Květoslava Kočová55invalidní důchodce204Občanská demokratická strana
Alexandr Tomský50nakladatel199Unie svobody
Karel Závorka49soukromý podnikatel198Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Ing. Tomáš Karas34soukromý podnikatel192Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. František Říha51obchodní referent183Komunistická strana Čech a Moravy
Přemysl Volf48servisní nákupčí172Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslava Dudková41soukromý podnikatel168Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jaroslav Bláha45soukromý podnikatel167Česká strana sociálně demokratická
Ing. František Šedivý71ekonom166Česká strana národně sociální
Karel Dostál63důchodce162Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Novák68tajemník OVV ČSSD161Česká strana sociálně demokratická
Jan Werner52mechanik153Česká strana národně sociální
Zdeněk Lánský64důchodce152Česká strana sociálně demokratická
Leopold Kubenka71důchodce149Komunistická strana Čech a Moravy
Pavlína Marvalová28v domácnosti138Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Dalibor Farský44hlavní kuchař136Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Tuček50vedoucí provozu129Česká strana národně sociální
Ing. František Holeček67důchodce123Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Hajná63důchodce112Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslav Navrátil71důchodce108Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Hartmannová68důchodce106Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Demjanenko42soukromý podnikatel106Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Bedřich Štáral71důchodce94Komunistická strana Čech a Moravy
Květoslav Rotta63soukromý podnikatel68Česká strana národně sociální
Robert Wrchota28soukromý podnikatel47Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiřina Cvancingerová639Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Hruška599Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Dvořák526Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Boris Veverka488Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jana Klimtová484Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Marie Tatarová473Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lenka Smetanová472Občanská demokratická strana
Václav Zuska456Občanská demokratická aliance
Jaroslav Pecka447Občanská demokratická strana
Martin Procházka435Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Kolář427Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eva Broučková421Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Zábranský411Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Svatava Krejčová396Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Josef Beneš Ing.385Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dana Kovářová MUDr.384Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Drašnar368Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dagmar Pazourková368Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Karel Novotný Ing.337Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Dagmar Renertová332Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Šedivý Ing.314Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Karel Vyleta273Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Smrčka Ing.269Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Dostál265Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Čadík264Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Rojík Ing.253Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Demjanenková223Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Dagmar Hajná221Komunistická strana Čech a Moravy
Dalibor Farský210Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Hartmannová201Komunistická strana Čech a Moravy
Pavlína Marvalová198Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Bedřich Štáral187Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Benešová MUDr.181Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Tuček162Liberální strana národně sociální
Květoslav Rotta138Liberální strana národně sociální
Ludmila Šmolíková124Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Křepelová106Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT